WILLA NA SPRZEDAŻ W ARGENTARIO

39 zdjęć
Piękna willa na sprzedaż we Włoszech o 950 metrach kwadratowych, otoczona wspaniałym parkiem z 2500 mq mieści się w jednym z najbardziej popularnych miast na wybrzeżyu Toskanii: Mount Argentario.
Luksusowa willa rozwija się w lekki i harmonijny sposób na trzech poziomach. Wybudowanya w latach 50-tych, została niedawno odnowiona i odrestaurowana, zachowując nienaruszony pierwotny blask i prestiż.
Na zewnątrz dom posiada wspaniały widok na morze Toskanii; otoczony bujną i luksusowym parkiem o 2500 metrach kwadratowych. Pomiędzy drzewami i roślinami tropikalnymi, w zieleni, prestiżowa nieruchomość oferuje różne strefy relaksacyjne, towarzyszą im hamaki, krzesła, altany i patio co jest  zgodnie z elegancją i wyrafinowaniem  luksusowej willi na sprzedaż nad morzem w Toskanii. To co sprawia, że willa staje się jeszcze bardziej elitarna to wyłączny dostęp do prywatnej plaży: staje się to symbolem poufności i prestiżu, nadaje dodatkową wartość nieruchomości na sprzedaż we Włoszech.
Wewnątrz, pomieszczenia mieszkalne są jasne i przestronne, wyposażone są w jasne i proste meble, co sprawia, że są bardziej jasne i promienne. Przez majestatyczne okna można podziwiać wspaniały widok na wybrzeże Argentario, panoramę zapierającą dech w piersiach o niezrównanym pięknie, będącą prawdziwą ucztą dla oczu.
Dwie liniowe i nowoczesne kuchnie wyposażone są we wszystkie niezbędne udogodnienia i modne akcesora. Każdy szczegół jest mistrzowsko zadbany, nic nie jest pozostawione przypadkowi.
Luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech posiada siedem pokoji urządzonych i dekorowanych jest w inny sposób, aby nadać im wyjątkowość i ekskluzywność. Nawet łazienki, należące do pokoji są w różnych kolorach i stylach, ale mają wspólny element wyrafinowania i wysoką jakość materiałów.
Willa na sprzedaż nad morzem w Toskanii jest prawdziwym Real Estate luksusu: wyrafinowanie i ekskluzywność są podstawą, która ją odróżnia. Luksus i harmonia to jej cechy charakterystyczne.
informacje techniczne
Region: Toskania 
Miasto: Grosseto 
Lokalizacja: Argentario 

Typologia: willa toskańska nad morzem – Real Estate luksusu 

Powierzchnia wnętrzna: 950 mq 
Powierzchnia zewnętrzna: 2500 mq 

7 sypialnie + 3 sypialnie dla pracowników 
10 łazienek
2 kuchnie 
Duży salon 
Park zewnętrzny 2500 mq 

Winda we wnętrzu nieruchomości 

Wyłączny dostęp do prywatnej plaży 

Toskania - Grosseto - Argentario. Orbetello 4 km - wyspy archipelagu  Toskanii 20 minut - terme 1 km - Golf Club 5 km – Lotnisko Rzym 90 km
Ref: 0480
cena: Ponad 10mil

willa luxury

wille toskańskie
sprzedaż willa morze

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Argentario

Argentario, charakteryzuje się górzystym terenem i wysokimi i skalistymi wybrzeżami, jest pokryte grubą i bujną roślinnością: palma karłowa, oliwy, winorośla i drzewa owocowe. 
Połowa elity turystycznej, począwszy od czasów Etrusków i Rzymian, Argentario oferuje teraz wspaniałe i luksusowe wille, jako kamienie szlachetne w tej wyjątkowej i prestiżowej lokalizacji. 
Krystaliczne morze, bujna roślinność, miejsce do relaksu i jednocześnie, wyrafinowane i przystosowane do goszczenia wspaniałych obiektów, Argentario jest miejscem coraz bardziej popularnym i atrakcyjnym dla krajowych i międzynarodowych osobistości.