WILLA NA SPRZEDAŻ PORTO CERVO

9 zdjęć
Luksusowa willa na Sardynii jest otoczona magicznym urokiem dialogu między zielenią śródziemną i błękitnym morzem, willa cieszy się wyjątkowym widokiem na wody Costa Smeralda. W odległości zaledwie 300 metrów od morza i kilka minut od centrum ekskluzywnego kurortu Porto Cervo, znajduje się willa jest na dwóch piętrach, w sumie 440 metrów kwadratowych. Prestiżowy budynek jest niczym raj nad morzem Sardyni, w otoczeniu parku o 3000 metrów kwadratowych, w którym, wśród palm i aromatycznych esencji harmonijniełączą się z dużym basenem z pięknym widokiem i tarasem, umeblowanym krzesłami i szezlongiem z białej wikliny, dodają smaku vintage. Willa na sprzedaż we Włoszech z żywego kamienia łączy powierzchnię zewnętrzną z szerokim gankiem, gdzie znajduje się salon z kutego żelaza w całkowitej bieli. Wewnątrz luksusowej willi na sprzedaż kolor podkreślają dywany i poduszki z drukiem zwierząt i szczegóły design, które tworzą silne wpływy mauretańskie. Wszechstronność neutralnych kolorów jest podkreślana we wnętrzu domu, w podłogach i zasłonach, panelach ściennych, wykończeniach i wyposażeniach. Parter willi na sprzedaż ma ogromny salon, który otwiera się z jednej strony na obszar sypialny i z drugiej na jadalnię z wyjściem do ogrodu, kuchnię, drugą łazienkę z garderobą i pralnię.
Na piętrze prestiżowej willi znajduje się ganek: przed willą jest bardzo przestronny i łączy się, przez jasne, łukowe okno z sypialnią, prawdziwy suite z łazienką i częścią wypoczynkową; na tyłach willi, mniejszy ganek prowadzi do drugiego suite. Wszystkie wnętrza są zdefiniowane przez współczesny design, który łączy w sobie komfort i elegancję, a absolutna dominacja białego koloru podkreśla luksus, bogactwo i prestiż kolorów naturalnego krajobrazu Sardyni.

informacje techniczne

Region: Sardynia
Miasto: Porto Cervo
Strefa: Szmaragdowe Wybrzeże
Lokalizacja: Morze

Typologia: wille na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 440 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3000 mq
 
Sypialnie: 3
Łazienki: 6
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Panoramiczny basen
Parking: 3000 mq

SARDEGNA: Porto Rotondo: 20 km - Santa Teresa di Gallura: 45 km - Golfo Aranci: 25 km - Park Narodowy dell'Arcipelago di Maddalena: 35 km - Olbia: 25 km - Yacht Club Costa Smeralda: 0,6 km - Termy Costa Smeralda Resort&Spa: 1,5 km - Pevero Golf Club - Arzachena: 0,8 km - Olbia - Porto miejsca na półwyspe: 24 km - lotnisko Olbia: 28 km.

Ref: 2002
cena: Od 5mil do 10mil

luxury real estate

prestiżowa nieruchomość costa smeralda
sprzeda się domy i wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Costa Smeralda

Sardynia - Porto Cervo typowe nadmorskie miasteczko Gallura to równiny granitu, lasy z korka i tradycyjnej ziemi rolnej. Wśród różnego morfologicznego zróżnicowania krajobrazu, godne uwagi są kamienne rzeźby stworzone, tak często nieprzewidywalne, przez erozyjne działanie wiatru i wody. Wewnątrz, wygląd Sardynii jest dziki, zdominowany przez ogromny granit Limbara i rozległe winnice, które produkują, między innymi doskonałe białe Vermentino. Na północnym wybrzeżu Sardynii, Costa Smeralda dzisiaj z widokiem na Morze Tyrreńskie, jej bujną roślinnością śródziemnomorską, turkusowe wody i jej blask granitu to tylko niektóre z wielu aspektów, które sprawiły, że obszar jest popularnym miejscem turystycznym znanym na całym świecie.
Miejsce jest o wielkiej atrakcji Sardyni, Costa Smeralda i najsłynniejsze centrum Porto Cervo słynie z luksusu i prestiżu ich willi, które dzięki ich morzu, ale także Cala Volpe, Liscia di Vacca i Baja Sardinia stały się miejscami wakacji nie wspominając o bardzo popularnym małym ośrodku z widokiem na Zatokę Aranci. Porto Cervo, stolica luksusu Sardyni, jest to wioska składająca się z wielu kolorowych pałaców i willi zbudowanych niedawno przed naturalnym wlotem i okolicznych wzgórz. Stary Port sięga lat 60, w czasie, gdyAga Khan opanował cały obszar Costa Smeralda.
Cumowanie statków i korzystanie związanych z tym udogodnień są płatne ponieważ doki i koje są własnością Porto Cervo S.p.A Kto nie chce skorzystać z tych płatnych usług, może zarzucić kotwice w zatoce, której wejście jest oznaczone specjalnym światłami pozycyjnymi. W Porto Cervo nie mogło zabraknąć klubu łodzi (Costa Smeralda Yacht Club) oraz obszaru przygotowanego na wiele klubów nocnych, słynnego Piazzetta.