WILLA NA SPRZEDAŻ NAD MORZEM TOSKANII

40 zdjęć
Blisko popularnej nadmorskiej miejscowości Castiglione della Pescaia, nadmorskiego kurortu w Toskanii Maremma, jest na sprzedaż ta wspaniała, luksusowa willa z widokiem na morze.
Prestiżowa willa znajduje się na klifie, na wysokości 150 metrów nad poziomem morza. Morze ma tutaj jasne kolory, błękit mieszanek cudownie pasuje do zieleni otaczającego krajobrazu.
Willa jest teraz na sprzedaż, położona jest w bujnym  parku o 4000 metrów kwadratowych. Zielone krzewy i kolorowe kwiaty dają odrobinę żywotności w środowisku, które samo w sobie symbolizuje ciepło i jasność typowej willi w Toskanii.
Pośród zieleni, otoczonej i chronionej przez wysokie drzewa, wyróżnia się niczym perła piękny basen w kształcie liniowym i geometrycznym. Basen ma cudowny widok na okolicę, oferując chwile absolutnego piękna i poezji.
Od parku z roślinnością śródziemnomorską, dzięki schodom dojdziemy do wspaniałego krystalicznie czystego morza.
Wewnątrz, luksusowa willa nie zawodzi: przestronny salon oferuje okna z widokiem na morze; okna oprócz pięknego widoku, pozwalają na to, aby willa toskańska „kąpała” się w naturalnym świetle. W salonie znajduje się także dostęp do dużego tarasu, idealnego dla optymalnego relaksu i opalania się w ciszy i spokoju.
Jadalnia z kominkiem i wyjściem na piękny ogród i dużą wyposażoną kuchnią to dodatkowe plusy strefy życia tej pięknej willi.
Nieruchomość posiada pięć przestronnych i eleganckich sypialni, urządzonych z troską i smakiem; z pokoi rozciąga się widok na okolicę. Duże okna dają dużo światła, zalewając pokoje jasnością i ciepłem.
Jest również pięć łazienek, które są funkcjonalne i wyposażone we wszelkie udogodnienia.
Wreszcie, willi w Toskanii na sprzedaż towarzyszy duży parkingu i magazyn, należy pamiętać, że posiada ona wspaniały dostęp do krystalicznie jasnego morza.
informacje techniczne
Region: Toskania 
Miasto: Grosseto 
Lokalizacja: morze 

Typologia: luksusowa willa – willa na przeciwko morza - willa z basenem 
Powierzchnia wewnętrzna: 400 mq 
Powierzchnia zewnętrzna: 4000 mq 

Park z 4000 mq 
Basen 
Dostęp do morza 

5 sypialni 
5 łazienek 
Duże slany 
Duże pokoje living 
Panoramiczny taras 

Duży parking 
Magazyn 

Toskania - Grosseto - obszar morski: Castiglione della Pescaia10 km - Grosseto 30 km - Follonica 15 km - Orbetello 50 km – Park naturalny Maremma 40 km.
Ref: 0483
cena: Od 5mil do 10mil

willa luxury

sprzeda się wille
sprzedaż luksusowych nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Grosseto

Toskania – Grosseto: miejsce elity wybrzeża Maremma, Castiglione i okolicznych wsi cieszą się coraz większym popytem tych, którzy chcą zakupić luksusową willę z widokiem na morze. Ekskluzywna turystyka, nagrodzona w 2005 roku przez Legambiente i Touring Club za jakość środowiska, wybrzeże Toskanii jest bardzo dobrym miejscem o świetnej jakości i prestiżu. 
Śródziemnomorski klimat, roślinność charakterystyczna dla obszaru i krystalicznie czyste wody to atuty tej lokalizacji „VIP”. Istnieje wiele nieruchomości luksusowych, które zostały niedawno zbudowane, żeby spełnić wiele próśb wybitnych osobistości krajowych i międzynarodowych.