WILLA NA SPRZEDAŻ NAD MORZEM TOSKANII, W CASTIGLIONCELLO

14 zdjęć
W popularnej Castiglioncello, na wybrzeżu Toskanii na Wybrzeżu Etrusków, znajduje się piękna luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech. Otoczona jest zielenią parku o prawie 600 metrach kwadratowych, gdzie znajduje się piękny basen bez krawędzi, lustro wody, które oświetla toskańskią willę i sprawia, że staje się ona jeszcze jaśniejsza.
W parku znajduje się salon i jadalnia w nowoczesnej altanie, która chroni przed słońcem, każdego, kto chce cieszyć się zasłużonymi chwilami relaksu przy basenie.
Willa na sprzedaż, na parterze prezentuje serię dużych pomieszczeniach w stylu "open-space": brak drzwi daje świeży, czysty i harmonijny obraz toskańskiej willi. Ciepłe kolory, kominek, esencyjne obrazy, śnieżnobiałe meble nadają liniowości, elegancji i wyrafinowania, jak żadna inna.
Góra zachowuje typową finezję i grację willi nad morzem w Castiglioncello. Pokoje, z dużymi oknami i witrażami, pozwalają wpadać naturalnemu światłu, które daje im prostotę i elegancję w tym samym czasie.
Nieruchomość, real estate Toskanii jest w stanie przekazać swoją wartość bez konieczności pokazywania swojego wielkiego prestiżu.Willa, perła w pobliżu morza w Castiglioncello, łączy w sobie wdzięk i prostotę, nowoczesność i wartość, luksus i finezję.
Nic nie jest nie na miejscu: otwarta przestrzeń harmonii odbija się na całej wspaniałej willi na sprzedaż we Włoszech.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Livorno
Lokalizacja: Castiglioncello

Typologia: willa nad morzem – real estate Toskania - willa
Powierzchnia zewnętrzna: ogród 600 mq

Przechowywalnie zewnętrzne 15 mq
Patio zewnętrzne 100 mq
Ogród/taras na dachu 270 mq
Parking dla 5 samochodów

Basen Infinity

Toskania - Castiglioncello. Livorno 20 km - Piza 50 km - Forte dei Marmi 75 km - Florencja 85 km - Piombino 50 km - Lotnisko Piza 45 km.

Ref: 0510
cena: Od 2,5mil do 5mil

toskańska willa

sprzeda się wille
willa luxury

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Castiglioncello

Toskania – Castiglioncello. Castiglioncello, popularny kurort na wybrzeżu Toskanii, część szerszego terytorium zwanego Wybrzeże Etrusków, dom wspaniałych luksusowych willi i prestiżowych rezydencji. Jego klify z widokiem na morze, zatoki i zatoczki, piękne plaże i krystalicznie czysta woda sprawiły, że popularny ośrodek stał się ośrodkiem międzynarodowego prestiżu.
Dom dla malarzy, pisarzy, poetów, artystów, którzy znaleźli inspirację i oświecenie, teraz poszukiwany przez bogatych ludzi, jest miejscem rozrywki, przemysłu i kultury.
Dzięki jego znamienitym gościom, w ciągu lat Castiglioncello doświadczyło gwałtownego wzrostu luksusowych willi i prestiżowych rezydencji, nadające się do ugoszczenia ważnych osobowości pragnących posiadania nieruchomości w wyjątkowym miejscu, tak typowo toskańskim, z wielką klasą i elegancją, w otoczeniu zieleni i w kontakcie ze wspaniałym morzem.