WILLA NA SPRZEDAŻ NAD JEZIOREM MAGGIORE

10 zdjęć
Lokalizacja godna pozazdroszczenia, uprzejmy i dyskretny styl, ale bardzo elegancki dominuje w tej luksusowej willi na sprzedaż zaledwie kilka kroków od jeziora Maggiore. Dom na sprzedaż posiada dwa piętra o łącznej powierzchni 165 metrów kwadratowych, o niezmierzonej fortunie, która pozwala cieszyć się wspaniałym widokiem na jezioro w Piemonte.
Wygodna i funkcjonalna, willa nad jeziorem Maggiore jest całkowicie odnowiona w sposób uwzględniający oryginalne cechy budynku. Położona w odległości krótkiego spaceru od centrum Arona, od zawsze doskonałe miejsce postoju dla podróżnych, takich jak: Stendhal, Dickens i Lord Byron, willa na sprzedaż we Włoszech znajduje się w prywatnej i spokojnej okolicy, w cieniu starych drzew.
Imponujący basen bez krawędzi, zbudowany w dużym naturalnym tarasie, z którego roztacza się widok na jezioro i okoliczne góry, wszystko wzbogaca wielki park o prawie 3000 metrów kwadratowych bogato obsadzonych.

informacje techniczne

Region: Piemonte
Miasto: Novara
Lokalizacja: Jezioro Maggiore

Typologia: Willa Jezioro Maggiore - luksusowe nieruchomości
Powierzchnia wewnętrzna: 165 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2700 mq

Sypialnia: 2
Łazienki: 2
Salony: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 2

Basen bez krawędzi z widokiem na jezioro
Ogród: 2700 mq

Piemonte: Jezioro Maggiore Stresa 10 km - Novara 27 km - Varese 31 km - Jezioro Como 62 km - Mediolan 57 km – ośrodek narciarski w Zermatt 50 km - termy 8 km – Arona Golf Club 3 km – lotnisko Lugano 26 km – zjazd z autostrady: A26 Arona 7 km.

Ref: 0073
cena: € 550.000

willa mediolan

sprzedaż willa jezioro maggiore
prestiżowy dom

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Jezioro Maggiore

Piemonte – Novara – Jezioro Maggiore: piąte miasto pod względem liczby mieszkańców w województwie, Arona jest najstarszym założonym miastem w regionie Piemonte. Założona jako Liguria kilka tysięcy lat przed Chrystusem, rozwinięta i zamożne centrum turystyczne nad brzegiem jeziora Maggiore.
Od drugiej połowy '400, historia miasta Arona jest związana z księstwem Mediolanu. Podczas wojen secesji ‘600, terytorium, teraz obszar Piemonte znalazło się pod panowaniem francuskim, hiszpańskim i austriackim, a następnie pod Savoia. Miasto nad jeziorem Maggiore było zawsze pod rządami pani z Borromei aż do zniesienia systemu feudalnego w 1797 roku, gdy Napoleon udał się na podbój Włoch.