WILLA NA SPRZEDAŻ NA WZGÓRZACH FLORENCJI

38 zdjęć
Kilka kroków z Florencji, na wzgórzu, w otoczeniu typowej toskańskiej natury, znajdziecie na sprzedaż tą piękną luksusową willę z 1000 metrów kwadratowych, wraz z 20.000 metrów kwadratowych sąsiednich gruntów.
Wyjątkowość i wielki urok tego obiektu pochodzi z prestiżowej staranności i dokładności, z jaką zachowuje wszystkie drobne szczegóły stylistyczne, takie jak freski i tkaniny obiciowe, przy pełnym poszanowaniu tradycji architektonicznej swoich dawnych luksusowych willi rodzin Toscani.
Ta piękna willa na sprzedaż na wzgórzach Florencji jest rozłożona na trzy piętra plus piwnica, wykorzystywanie piwnicy to przechowywanie win i antresola, gdzie znajduje się duża sala bilardowa. Na parterze, oprócz dwóch wejść, są wszystkie lokalne witryny obszaru, wśród których 2 komfortowe salony, duża kuchnia, jadalnia i studio wraz z łazienką oraz pomieszczenia gospodarcze jak i pralnia. Na pierwszym piętrze prestiżowej willi na sprzedaż we Florencji znajdują się trzy sypialnie, z których jedna służy jako sala fitness, studio, cztery łazienki i dwie garderoby. Kontynuując wgląd wnętrza wspaniałej willi, na drugim piętrze znajdziemy trzy przestronne sypialnie, 4 łazienki i pokoje służące jako szatnia i pomieszczenie gospodarcze, plus duży salon z systemem kina domowego.
Zewnętrznie do nieruchomości przynależy budynek gospodarczy 120 metrów kwadratowych, była oranżeria 30 metrów kwadratowych i jeden mały domek z łazienką i sypialnią 20 metrów kwadratowych. Wszystko otoczone 20.000 metrów kwadratowych ziemi, która jest już w oczekiwaniu na budowę basenu.
informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja


Typologia: prestiżowe nieruchomości – luksusowa willa
Powierzchnia wewnętrzna: 1000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 20.000 mq
 
Luksusowa willa 1000 mq:

Piwnica: duża piwnica do przechowywania wina

Parter:
2 wejścia
2 salony
1 kuchnia
1 studio
1 jadalnia
5 pokoi pomocniczych
2 łazienki

Półpiętro: duży pokój bilardowy i pokój do relaksu
 
Pierwsze piętro:
2 sypialnie
1 sala fitness
1 studio
2 garderoby
4 łazienki

Drugie piętro:
3 sypialnie
1 pokój usługowy
1 garderoba
1 pokój dzienny z systemem kina domowego
4 łazienki
 
Winda wewnątrz willi
Depandance 120 mq
Była oranżeria z 30 mq
Mały dom 20 mq
Przyległe grunty, w tym ogrody i rośliny, 20.000 mq

Toskania - Florencja: Florencja 9 km - Siena 52 km - Piza 81 km - Wybrzeże Tyrreńskie 75 km - Chianti 8 km - San Gimignano 31 km - Volterra 52 km - termy 3 km – klub golfowy 3 km - lotnisko Florencja 12 km - autostrada: zjazd A1 Firenze Certosa 4 km.

Ref: 0473
cena: Oferta zarezerwowana

zamek na sprzedaż

wille i domostwa
historyczne majątki

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - luksusowa willa na sprzedaż znajduje się we Florencji, mieście, które jest powszechnie uznawane jako miasto sztuki, z bezcennym zbiórem prac, które przekształcają się w tkankę miejską.Serce Florencji Plac della Signoria, gdzie góruje Palazzo Vecchio i Galerii Uffizi. Kilka kroków dalej znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschiego której towarzyszy dzwonnica i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskanii, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, jest zwiastunem korzyści z handlu, ale i katastrofy i powodzi. Mostów przecinających Ponte Vecchio jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim oraz z luksusowych apartamentów, które go otaczają. Przecinając szlachetny Corridoio vassariano, to jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewy brzeg rzeki Arno, Oltrarno, jest obszarem, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą Florencji w czasach opisanych przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.