WILLA NA SPRZEDAŻ NA WZGÓRZACH FLORENCJI

15 zdjęć
W pięknej scenerii wzgórz Florencji , w samym sercu Toskanii , leży i jest teraz na sprzedaż , ta charakterystyczna luksusowa willa, pochodząca z XIII wieku, która na przestrzeni lat należała do Guido Cavalcanti, osobowości literatury włoskiej, następnie Guicciardini, ważnej rodziny arystokracji florenckiej. Ta epokowa willa jest zbudowana z kamienia i ma powierzchnię 650 metrów kwadratowych. Posiada 3,2 ha ziemi, która otacza obiekt w atmosferze ciszy i spokoju. 1 hektar ziemi jest ogrodzony i posiada piękny park ozdobiony cyprysami, sosnami, kwitnącymi krzewami, rzadki chiński czarny bambus i kilku odmian drzew owocowych. Park obejmuje także dwa tarasy, jeden z kutego żelaza pokryty pergolą i anpellophys i który cieszy się wspaniałym widokiem na dolinę rzeki Arno. Za płotem znajdują się pola z leśnymi roślinami, gdzie można zobaczyć jelenie, daniele, zające i bażanty.
Dostępowi do willi na sprzedaż we Florencji towarzyszy aleja cyprysów i drzew oliwnych, które docierają do ganku przed willą. Na parterze znajduje się salon z kominkiem i antyczny piec, duża jadalnia, również z kominkiem, dwie sypialnie, jedna z kominkiem, dwie łazienki oraz przestronna kuchnia z widokiem na dziedziniec, gdzie stoi nie używana starożytna studnia. Na tym samym poziomie znajduje się również duża biblioteka używana jako studio i pralnia. Przez różne schody dotrzemy na wyższe piętro składające się z trzech sypialni, dwóch łazienek, studia oraz salonu z werandą, oświetlonego przez sześć podwójnych okien. Poprzez jedną z trzech sypialni można wejść na taras znajdujący się na dachu, który oferuje wspaniałe widoki o 360 stopniach na Val d'Arno, wzgórza Chianti, las należący do nieruchomości i na Vallombrosa. Dopełnieniem willi na sprzedaż w Toskanii są szklarnie cieplarniane, gdzie znajdują się cytryny i dwa nasypy nie widoczne w ogrodzie: jeden składa się z garażu, piwnicy i antycznych lokali dla win, drugi jest lokalem przeznaczonym na przechowywanie narzędzi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Willa w Toskanii - Epokowe wille
Powierzchnia wewnętrzna: 650 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3,2 ha

Pokoje: 5
Łazienki: 4
Pokój dzienny: 2
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Szklarnia
Garaż
Park: 1 ha
Las: 2,2 ha

Toskania - Florencja - Chianti: Florencja 25 km - Arezzo 55 km - Vallombrosa 8 km - San Gimignano 70 km - Montespertoli 59 km - Park Narodowy Casentino 28 km – klub golfowy 13 km – lotnisko Florencja 45 km - Zjazd z autostrady:  Incisa 18 km.

Ref: 0350
cena: Od 2,5mil do 5mil

sprzedam willę

własność na sprzedaż
domostwo na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja - Chianti: pierwsze dowody istnienia miasta Reggello, starożytnego Cascia, sięgają do 1250 r. Obecna stolica Toskanii narodziła się, prawdopodobnie, jako rynek na przecięciu odchylenia Cassia i drogi Casentino, poprzez góry, „trzymając” w komunikacji Valdarno z doliną Casentino.
W późnym średniowieczu osada Reggello rosła na znaczeniu, tak że na początku XV w. przeniesiono siedzibę burmistrza jak i rynek. Liga i Gminy nadal jednak zachować nazwę Cascia, aż do 1773 r., kiedy akt prawny Wielkiego Księcia Leopolda utworzył Wspólnotę Reggello. W latach 1807 i 1810 była przedmiotem panowania Francuzów i w 1814 roku Wspólnota w pobliżu Florencji została rozpoznana, ale obecne terytorium osiąga w 1840 roku. Przez dekady po jej aneksji do Królestwa Włoch niektóre branże zostały dodane do tradycyjnej działalności rolnictwa i rękodzieła regionu. Plac centrum wsi w Toskanii, gdzie maił miejsce również cotygodniowy targ był pełen sklepów i zajazdów i Vallombrosa przygotowywała się, aby stać się jednym z najważniejszych centrów turystyczno-klimatycznych Europy. We wrześniu 1892 roku została otwarta kolej Sant'Ellero-Saltino.
W pierwszych latach XX wieku, w Saltino, powstały prywatne wille i hotele, które gościły ważne osobistości ze świata polityki i kultury włoskiej i europejskiej, dopóki wojna nie skończyła się w Belle Epoque, która charakteryzuje te lata. Po zawieszeniu instytucji demokratycznych, w okresie faszystowskim i po II wojnie światowej, Reggello, z wyborów samorządowych z dnia 13 października 1946 r., wznawia swoją administrację aż do dnia dzisiejszego.