WILLA NA SPRZEDAŻ NA WZGÓRZACH FLORENCJI

14 zdjęć
Na zielonych wzgórzach Florencji, w pobliżu centrum miasta, jest ta piękna, prestiżowa willa na sprzedaż, pochodząca z XVII wieku, oferuje nie tylko niepowtarzalny widok jednego z najważniejszych miast pod względem historycznym i artystycznym, ale także miejscem do spędzenia spokojnego pobytu w samym sercu Toskanii.
Dom na sprzedaż przeszedł różne zmiany na przestrzeni wieków, aż do końca XIX wieku, ale wciąż zachowuje niektóre lokale, które konserwują ślady jej początków, takich jak sufity z niszami w piwnicach i słoje znajdujące się w ścianach na przechowywanie oleju.
Obiekt o łącznej powierzchni 1000 metrów kwadratowych dzieli się na główny, luksusowy domu w stylu toskańskim, który jest rozłożony na trzech poziomach i inne budynki gospodarcze, w tym garaż i dom dozorcy.
Budynki na sprzedaż we Florencji są otoczone drzewami oliwnymi i cyprysami, posiadają powierzchnię 10.000 metrów kwadratowych ziemi. Oprócz ziem uprawnych, luksusowa willa ma inne zielone tereny, takie jak: szeroki taras na trawniku, który oferuje wspaniały widok na miasto, które nakłada się z jego wspaniałymi dziełami sztuki. Istnieje również prywatny ogród, który zdobią sosny, róże i inne odmiany kwiatów, które wzmacniają strukturę. Dom dozorcy posiada dwa piętra i ma 450 metrów kwadratowych ziemi, która może być używana jako ogród i parking.
Planuje się budowę basenu i parkingu. Lokale na sprzedaż potrzebują renowacji.

informacje techniczne

DANE TECHNICZNE
Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Wille sprzedaż Toskania - Luksusowe domy na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 1000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 11000 mq
 
Pokoje: 6
Łazienki: 6
Salony: 5
Jadalnia: 2
Kuchnia: 3
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 3
 
Studnia do nawadniania
Taras - trawnik i ogród: 1800 mq
Teren: 10000 mq
 
Toskania – Florencja: Lucca 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km - Monte Abetone 48 km - Florencja 2 km - Montecatini Terme 35 km - lotnisko Florencja 5 km - zjazd z autostrady: Florencja nord km 2.

Ref: 2164
cena: Od 5mil do 10mil

prestiżowe domy

apartamenty na sprzedaż
nieruchomości toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską. Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani pełna jest pięknych willi na sprzedaż, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, która jest zwiastunem korzyści z handlu jak i katastrofy i powodzi. Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewym brzegiem rzeki Arno jest Oltrarno, obszar, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą Florencji w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.