WILLA LUXURY W PIZIE

18 zdjęć
Otoczona śródziemnomorską roślinnością z typowej odmiany roślin znajduje się na sprzedaż w Pizie typowa posiadłość w Toskanii, pięknie odnowiona na willę luxury o powierzchni około 250 metrów kwadratowych, otoczona dużą powierzchnią zewnętrzną o około 1 hektara.
Prestiżowa nieruchomość znajduje się na terenie biologicznego gospodarstwa rolnego o 37 ha, podzielonego między las, hodowlę zwierząt, uprawę zbóż i pszenicy, sady i gaje oliwne.
Część zewnętrzna willi na sprzedaż w Pizie znajduje się basen, grill i ogromny dąb pod którym można odpocząć i cieszyć się spokojem tych pięknych miejsc i jednocześnie wspomóc działalność rolniczą i duszpasterską. Dzięki starym ścieżkom niedawno odtworzonym, można także docenić typowo toskański charakter, z widokiem na dzikie zwierzęta, takie jak jelenie, jeżozwierze, borsuki, lisy i żółwie.
Prestiżowa willa zbudowana jest w typowym wiejskim stylu toskańskim i jest podzielona na 5 apartamentów, które są proste i wygodne. Parter podzielony jest między kawalerkę, składającą się z aneksu kuchennego, łazienki i sypialni, oraz dwupokojowy i trzypokojowy apartament. Dwupokojowe mieszkanie składa się z sypialni, jadalni z aneksem kuchennym i łazienką, trzypokojowy apartament posiada dwie sypialnie, jadalnię z aneksem kuchennym, łazienkę i przedpokój. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy apartamenty z dwoma pokojami podzielone na dwie sypialnie, jadalnię z aneksem kuchennym, łazienkę i duży taras z meblami ogrodowymi. Bardzo przytulny jest także pensjonat położony przy wejściu do firmy, poprzez kominek i dużą werandę staje się jeszcze bardziej imponującym.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Piza
Lokalizacja: Piza

Typologia: Wille Piza - wille na sprzedaż Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 250 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1 ha
 
1 kawalerka
Pokój: 1
Łazienka: 1
Aneks kuchenny
 
1 apartament 2 pokojowy:
Pokój: 1
Łazienka: 1
Jadalnia: 1
Aneks kuchenny
 
3 apartamenty 3 pokojowy:
Sypialnia: 2
Łazienka: 1
Jadalnia: 1
Aneks kuchenny
 
Basen
Teren: 1 ha
 
Toskania – Piza: Piza 81 km - Florencja 85 km - Siena 83 km - Castiglioncello 48 km - Piombino 67 km - Livorno 68 km - Park termiczny 86 km – Circolo di golf l’Abbadia Francesco Bottai 49 km – lotnisko Pisa 91 km – zjazd z autostrady: Lucca est 111 km.

Ref: 0171
cena: Do 2,5mil

willa w toskanii

gospodarstwa na sprzedaż
luksusowe nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Toskania – Pisa: Pomarance, dawniej zamek na lewym brzegu rzeki Cecina, został nazwany Ripamarance. Ślady etrusków i rzymian i średniowieczne pokazują ciągłość życia na tym terytorium. Pomerance, miejsce na górzystej okolicy Toskanii i jej terytorium obejmuje kilka wsi. Jego kościół parafialny pod wezwaniem świętego Jana Chrzciciela, zachowuje ważne dzieła XIV i XVI wieku oraz cenną szopkę z terakoty polichromia Zaccaria Zacchi z Volterra z 1502 r. Historyczne centrum wsi w Toskanii charakteryzuje pałac pretoriański i Marzocco symbol dominacji Florencji od 1472 r.
Larderello jest najważniejszą częścią terytorium ze względu na odrębności Soffioni Boraciferi i „Geotermię”, które mają swoją niedawną historię od XIX z rodziną De Larderel która dała swoje nazwisko wsi Larderello i która rozpoczęła eksploatację gorącej wody z której został osiągnięty kwas borowy i boraks, stosowane w różnych dziedzinach przemysłu. Dziś „wyziewy”, które są zabierane z podziemnych wierceń olejopodobnych, są wykorzystywane do produkcji energii elektrycznej w nowoczesnych elektrowniach „geotermalnych”.
XIX w. w miejscowości Toskanii jest świadkiem powstania kilku budynków, należących niegdyś do klasy średniej miejscowości, w których obecnie mieszczą się muzea i kolekcje historyczne Pałacu Bicocchi, z meblami z XIX wieku, gdzie pokazaują odwiedzającym wgląd XIX wieku. Szczególnie interesujące są teatry w Pomarance, teatr Coraggiosi i De Larderel zbudowany w połowie XIX wieku, jest nadal używany do teatralnych sezonów.