WILLA LUXURY W LAGUNIE WENECJI

1 zdjęć

Mieści się na jednej z pięknych i fascynujących wysp, które znajdują się w lagunie Wenecji, przedstawiamy tę starożytną luksusową willę, już w sprzedaży, o powierzchni 314 metrów kwadratowych w otoczeniu około 12400 metrów kwadratowych ziemi i ogrodu o 883 metrach kwadratowych, które wraz z kanałem, jest pięknym miejscem tego cennego obiektu, który możemy zaliczyć do najbardziej charakterystycznych weneckich willi.

Willa, w rzeczywistości jest całkowicie otoczona przez przyrodę charakterystyczną dla wyspy, dzięki specjalnym szlakom, tworzy magiczną atmosferę.
Od starego domu rybaka, przekształconego w strukturę luksusowej willi, powstały dwa apartamenty wyposażone i urządzone ze smakiem z nowoczesnymi udogodnieniami. Są domem dla salonu, aneksu kuchennego, pokoju używanego jako studio, dwóch sypialni i dwóch łazienek, jedna z wanną z hydromasażem. Istnieje również biblioteka i pokój muzyczny.

informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Wenecja
Lokalizacja: Laguna Wenecji

Typologia: Luksusowa willa na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 314 mq
Powierzchnia zewnętrzna: ok. 13200 mq
 
Sypialnia: 2
Łazienki: 2
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
Ogród: 883 mq
Teren: ok. 12000 mq
Całkowita powierzchnia terenu: ok. 13200 mq
 
Wenecja - Wenecja - Lagunq Wenecji: Wenecja 18 km - Padwa 47 km - Jesolo 19 km - Udine 115 km - Trieste 146 km - Lotnisko Wenecja 10 km - Wenecja Golf Club 24 km - termy 17 km - Zjazd z autostrady: Wenecja 11 km.

Ref: 0255
cena: Do 2,5mil

domy i wille na sprzedaż

prestiżowe nieruchomości
wenecja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Laguna Wenecji

Veneto - Wenecja - Laguna Wenecji: wyspa Torcello, uważa się, że nazwa pochodzi od Torricellium, nazwy głównej wieży strażniczej Altino a może dzielnicy do niej przylegającej. Wejście w orbitę bizantyjskiej Rawenny, po ostatniej i najbardziej poważnej inwazji Longobardów, wygnańców miasta Altino również przeniosło episkopatów, aby zobaczyć w 639, inicjującą budowę katedry. Miasto w pobliżu Wenecji miało swoją szlachetność i rządzone było przez dwie rady, jedna starsza i jedna mniejsza, prowadzone przez podkomorzego książęcego, a następnie burmistrza. W XV wieku, bliskość Wenecji, wynikająca zalaniem wodą, niezdrowym powietrzem w tej części laguny i ustawicznej zarazy (najtrudniejsza z XIV i XVI wieku), spowodowało postępujący spadek wyspy. Tak bardzo, że w 1429 r, Doge Francesco Foscari musiał zamówić burmistrza Torcello rabunek marmuru i kamienia, które były poświęcone ludziom Wenecji i Murano. Pomimo zniknięcia miasta w lagunie Wenecji diecezja Torcello, choć przeniosła się do Murano, przetrwała do 1818 roku. Tymczasem katedra miasta niedaleko Wenecji stała się prostą parafią, właściwą ze względu na różne miejsca w północnej lagunie.
W 1822 roku, podczas wizyty duszpasterskiej, patriarcha Ladislao Pyrkera ustalił stan skrajnej dekadencji wyspy, niezdrowe powietrze i poddane powszechne ubóstwo, które dodykeło również miejscowy kler.
Jednak ludność wsi w lagunie Wenecji była stosunkowo duża: według innych wizyt duszpasterskich było 300 jednostek w 1829 r., które wzrosły do 380 w 1869 r. Liczba mieszkańców spadała stopniowo w XX wieku (dlatego parafia została zniesiona w 1986 roku), obecnie mieszka tam zaledwie około dwudziestu osób.