WILLA LUXURY NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

19 zdjęć
W najbardziej prestiżowej dzielnicy Florencji, w pięknej okolicy z widokiem na miasto, jest na sprzedaż ta prestiżowa willa luxury z 500 metrami kwadratowymi w stylu neoromańskim z częścią zewnętrzną częściowo utwardzoną i częściowo prowadzoną jako ogród w stylu włoskim o 2100 metrów kwadratowych.
Luksusowy dom został zbudowany w pierwszych latach XX wieku przez inżyniera i architekta o międzynarodowej renomie, został odnowiony przez obecnych właścicieli w 2001 roku, w którym również odnowiono ogród dodając aromatyczne oraz ozdobne rośliny, jest on teraz w idealnym stanie konserwacji, wszystko to, aby jak najlepiej zaprezentować toskańską willę.
Nieruchomość na sprzedaż została zgłoszona w 1920 roku przez ówczesne Ministerstwo Edukacji. Willa ma ważne cechy artystyczne i środowiskowe, a zatem podlega ograniczeniom Sztuk Pięknych. W użyciu jako miejsce na prestiżowe studio zawodowe, willa na sprzedaż we Florencji zawiera 46 lokali opracowanych na trzech piętrach, plus dwa wielofunkcyjne pomieszczenia na poddaszu.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: willa we Florencji - wille w Toskani
Powierzchnia wewnętrzna: 500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2100 mq

Luksusowa willa
Rozmieszczona na 3 poziomach oraz poddasze w sumie 46 pokoi, a także inne pokoje i pomieszczenia techniczne
Brukowiec
Ogród 2100 mq

Toskania: Florencja Lucca: 55 km - Piza: 70 km – Siena: 50 km - Forte dei Marmi: 75 km – wyciągi narciarskie - Monte Abetone: 48 km - Golf Club Ugolino - Florencja: 10 km - Montecatini Terme: 35 km - lotnisko Florencja : 5 km – zjazd z autostrady: A1/A11 Firenze Nord 2 km.

Ref: 2070
cena: € 2.500.000

wille na sprzedaż

posiadłość w toskanii
agencje nieruchomości mediolan

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską. Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu. Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani pełna jest pięknych willi na sprzedaż, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, która jest zwiastunem korzyści z handlu jak i katastrofy i powodzi.
Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewym brzegiem rzeki Arno jest Oltrarno, obszar, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą Florencji w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.