WILLA LIBERTY NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

15 zdjęć
Położona w jednej z najbardziej ekskluzywnych części Florencji, w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta, ale w otoczeniu zieleni, wybudowana w 1917 roku willa w stylu Art Nouveau jest prawdziwym klejnotem wśród toskańskich rezydencji.
Ta willa na sprzedaż we Włoszech otoczona jest pięknym ogrodem i zasługuje na ochronę Sztuk Pięknych, dzięki swojej architekturze i majolikom, które zdobią okna z XIX wieku.
Osiem apartamentów, w sumie jedenaście pokoi harmonijnie rozmieszczonych na trzech piętrach; połączone wewnętrznie przez dużą windę. Wszystkie pomieszczenia są eleganckie, umeblowane i wyposażone we wszelkie udogodnienia.
Łóżka z baldachimem, stylowe meble i eleganckie łazienki z ceramiką w czystym włoskim stylu, cenne żyrandole, duże okna i tarasy to tylko niektóre z głównych cech poszczególnych pomieszczeń w willi we Florencji.
Całkowicie i gustownie odnowiona, toskańska willa na sprzedaż utrzymuje elegancję i urok minionych lat. Wszystko jest ułożone i nic nie jest pozostawione przypadkowi.
Wewnątrz rezydencji znajduje się także duży parking, tak, aby można do niej bezpiecznie dotrzeć, w pełnej prywatności.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: willa Liberty – epokowa rezydencja

Powierzchnia wewnętrzna:
Powierzchnia zewnętrzna:

11 pokoi
Wewnętrzna winda
Klimatyzacja

Park
Parking

Toskania – Florencja: Lucca 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km – klub golfowy 10 km – kąpieliska termalne 35 km – lotnisko Florencja 5 km.

Ref: 0814
cena: Od 5mil do 10mil

willa liberty

epokowy majątek
nieruchomość na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja. Florencja, stolica Toskanii, miasta imponującego piękna i niekończącego się uroku. Florencja jest znana jako dom wielu luksusowych willi, położonych w samym sercu miasta lub na okolicznych wzgórzach. Dzięki bogatej historii, Florencja daje swoim obywatelom, jak i turystom z całego świata niezrównane piękno, malownicze place i piękne widoki.
Wśród interesujących miejsc należy wspomnieć o wspaniałej Plac della Signoria z Pałac Vecchio, Katedrą Santa Maria del Fiore, dzwonnicą Giotta, Uffizi, CorridoioVasari, Pałacem Pitti, galerią Accademia, Ponte Vecchio, rzeką Arno, Placem Michelangelo.
Florencja, kolebka renesansu, jest również znana jako dom artystów takich jak: Dante Alighieri i Lorenzo Magnifico.
Do tej pory, jest to również ekskluzywne miejsce dla eleganckich butików projektantów mody, barów, historycznych kawiarni, barów amerykańskich i licznych lokali z wielkim trendem. Z tych wszystkich powodów, posiadanie willi we Florencji jest synonimem prestiżu i ogromnej wartości.