WILLA LIBERTY NA SPRZEDAŻ W LUCCA

18 zdjęć
Zanurzona w zieleni wzgórz Lucca jest na sprzedaż ta wspaniała willa w stylu secesyjnym, która oferuje piękny widok na pagórkowaty krajobraz Toskanii.
Nieruchomość na sprzedaż w Lucca jest wolna z czterech stron i cieszy się strategiczną pozycją, ponieważ mimo że znajduje się w pobliżu centrum miasta, położona jest w spokojnej okolicy, z 3000 metrów kwadratowych ogrodu które ją otaczają.
Luksusowa willa jest rozłożona na czterech poziomach, które zajmują łączną powierzchnię 1000 metrów kwadratowych. Piwnica jest podzielona na garaż, natomiast pozostałe pokoje są podzielone między łazienkę, lokalną piekarnię, kuchnię, piwnicę i dwa pomieszczenia użytkowe wykorzystywane jako szopach na narzędzia.
Parter luksusowej nieruchomości na sprzedaż we Włoszech wychodzi na hol, który prowadzi do dwóch pomieszczeń rekreacyjnych, studia, kuchni, jadalni, łazienki i salonu, który ma balkon, z którego roztacza się widok na pagórkowaty krajobraz. Schody prowadzą do antresoli, która składa się z kuchni, salonu, trzech sypialni i łazienki. Pierwsze piętro otwiera się na przestronny przedpokój, sześć sypialni, łazienkę i studio.
informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: Luksusowa willa na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 1000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4000 mq
 
Pokoje: 9
Łazienki: 3
Pokój dzienny: 2
Kuchnia: 3
Jadalnia: 2
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 6
 
Garaż
Ogród: 4000 mq
 
Toskania – Lucca: Piza 50 km - Florencja 90 km - Lucca 30 km - Forte dei Marmi 60 km - klub golfowy Lappato 0.5 km – kąpieliska termalne 11 km – zjazdy narciarskie 47 km – lotnisko Piza 50 km - zjazd z autostrady Capannori: 38 km.

Ref: 0175
cena: € 2.200.000

luxury house real estate

rezydencja w toskanii
prestiżowy dom

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania – Lucca: Piękne toskańskie miasto, znane ze swoich murów, starego miasta i jego charakterystycznej okolicy, Lucca jest siedzibą wielu prestiżowych nieruchomości. Lucca rodzi się jako wieś Ligurii i rozwija się jako rzymskie miasto. W szóstym wieku Lucca stała się stolicą księstwa Tuscia longobardów, potem w XII wieku zostaje miastem, a następnie Republiką.
W średniowieczu miasto Toskanii jest znacząco związane ze starożytną Via Francigena, która była ważnym krokiem w kierunku obecności Świętej Twarzy, czczonej relikwii, która reprezentuje Chrystusa Ukrzyżowanego i znajduje się w katedrze Lucca. Pomimo perypetii związanych z walkami między Guelfi i Ghibellini, Lucca staje się jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza. Jego panu, Castruccio Castracani z Antelminelli udało się to tylko rozszerzyć antagonistyczną Florencję doprowadzając do zwycięstwa (1325) w bitwie pod Altopascio, gdzie pokonał największą armię florencką ścigając ją pod mury Florencji.
Po śmierci Castruccio miasto wpada w okres anarchii, która widzi poddanej panowanie Viscontiego, a później dyktatury John Lamb, doży w Pizie. Odzyskał wolność interwencji cesarza Karola IV, Lucca jest takie republikański rząd i poznał dużą renomę w Europie dzięki jego bankierów i handlu w Sete, w tym okresie zbudowano wiele willi wielkiego luksusu i prestiżu. W 1805 roku została utworzona Księstwa Lukki i Piombino otrzymaną Elisa siostra Napoleona Bonaparte i jej mąż Felice Baiocchi i w 1860 roku miasto zostało przyłączone do Królestwa Włoch.