TYPOWE TOSKAŃSKIE DOMOSTWO NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

14 zdjęć

W jednej z najpiękniejszych wsi Florencji, której terytorium nadal zachowuje ślady etruskich i rzymskich czasów, jest na sprzedaż urokliwa posiadłość Toskanii antycznej konstrukcji przekształcony z gospodarstwa, w następnych latach po jej utworzeniu, została rozszerzona przy zachowaniu niezmienionej pierwotnej struktury.

Typowy dom w Toskanii na sprzedaż ma powierzchnię około 400 metrów kwadratowych rozdzielonych na trzy poziomy nad ziemią i jest otoczony przez około 7000 metrów kwadratowych ziemi w całości ogrodzonej. Grunt odzwierciedla tradycyjny toskański krajobraz, pełen cyprysów, drzew oliwnych, dębów, cedrów, sosen i topoli, które rozciągają się na panoramę, którą można zobaczyć z willi na sprzedaż we Florencji.

Loggia z podłogą z terakoty znajduje się przed wejściem do domu, które otwiera się na dużą jadalnię, która kontynuuje w niewielkim salonie, gdzie można ogrzać się w cieple tradycyjnego kominka z cegły. Inna jadalnia prowadzi do kuchni z klasycznym, zabytkowym kominkiem. Te, jak i również pozostałe pokoje posiadają podłogi zbali dębowych i są wyposażone w meble i wszelkie dodatki głównie z drewna, które tworzą przyjemną i rodzinną atmosferę ciepła i prostoty typowego, tradycyjnego stylu toskańskiego. Na parterze znajduje się również sypialnia z łazienką i dwa dodatkowe pokoje.

Wchodząc po schodach z terakoty, których materiał jest taki sam jak podłogi, dochodzimy na pierwsze piętro, gdzie znajduje się pięć sypialni, dwie łazienki i dwa salony, zawsze urządzone we florenkim rustykalnym stylu. Jeden z salonów jest bardzo duży i jest wzbogacony o wielki antyczny kominek, natomiast drugi ma duże okna z widokiem na okolicę. Stąd, drewniane schody prowadzą do pokoju na najwyższym piętrze, gdzie mieści się sypialnia.

Nieruchomość na sprzedaż w Toskanii kompletuje pomieszczenie na akcesoria do użytku zewnętrznego jako magazyn, który jest zgodny z rustykalnym stylem willi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Posiadłość Florencja - posiadłość na sprzedaż Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: ok. 450 mq
Powierzchnia zewnętrzna: ok. 7000 mq
 
Pokoje: 7
Łazienki: 3
Salony: 3
Jadalnia: 2
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 4
 
Teren: 7000 mq
 
Toskania - Florencja – Montespertoli: Florencja 24 km - Lucca 80 km - Piza 63 km - Siena 43 km - Park Narodowy Casentibo 41 km – klub golfowy Montelupo 7 km – kąpieliska termalne Casciana 22 km - lotnisko Florencja 27 km – zjazd z autostrady: A1 zjazd Scandicci km.

Ref: 0219
cena: Do 2,5mil

wille i domostwa w toskanii

domostwa toskania
sprzedaż domostw toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania, Florencja: znajdujący się we wschodniej części Valsdelsa, Montespertoli położony jest na wzgórzu oddzielającym dolinę rzeki Pesa od rzeki Elsa i otoczony jest krajobrazem, który w wyobraźni i na pocztówkach jest tym, który reprezentuje typową Toskanię: zielone wzgórza pokryte winnicami i gajami oliwnymi, rzędami cyprysów i białymi drogami. Chociaż wydaje się, że teren był zamieszkany od czasów Etrusków, a następnie przez rzymian, znajdziemy więcej aktualności z XII wieku, w okresie, w którym historia Montespertoli jest powiązana z Florencją i obecnością Via Volterra, drogi że przechodzącej przez terytorium Montespertoli i łączącej Via Francigena niedaleko Certaldo, utrzymując go w kontakcie z głównymi miastami w Toskanii (Florencja, Siena, Volterra i Pisa), pozytywnie wpływających na rozwój gospodarczy, jak wykazuje ważny, cotygodniowy rynek odbywający się w pobliżu pobliskiego kościoła San Pietro.
Od zawsze, strategiczne położenie Monterspertoli zostało wykorzystywane przez wielką szlachtę i arystokratyczne rodziny toskańskie, takich jak: Guicciardini, Frescolbadi, Acciaiuoli, Rucellai, Strozzi, Barbadori, którzy zbudowali tutaj imponujące i eleganckie rezydencje i prestżowe zamki, które nadal wzbogacają wspaniały krajobraz wsi Montespertoli. W kontekście terytorialnym Chianti w Toskanii, Montespertoli jest jednym z niekwestionowanych stolic Włoch i Europy wina i oleju, nie przez przypadek jest nazywana „Miastem wina” i „Miastem oleju” Toskanii.
Ale to jest również znany z trufli, razem Montaione jest członkiem stowarzyszenia Miasta Trufli. Montespertoli, Toskania, jest znane i sławne na świecie dzięki winu, które jest to produkowane, dzisiaj wzmocnione przez liczne imprezy, które odbywają się tam co roku i przyciągają tysiące turystów z całego świata, znajduje się na liście „Montespertoli Szlak Wina” i „Szlak Wina z Colli Fiorentini”.