TYPOWE TOSKAŃSKIE DOMOSTWO NA SPRZEDAŻ W SIENA

23 zdjęć
Położona w zielonych wzgórzach Chianti Classico, w Sienie, jest na sprzedaż ta tradycyjna wiejska posiadłość wybudowana w typowym stylu toskańskim: struktura z kamienia i drewniane stropy z drewnianych belek i cegieł. Gospodarstwo to pochodzi z XVII wieku, ale niedawnostało się przedmiotem starannej renowacji, która ujawniła piękno typowej, tradycyjnej wiejskiej Toskanii. Na sprzedaż znajdują się nieruchomości w 4 ha ziemi, gdzie zajmuje miejsce duży basen i dwa domy, willa główna i stara chata, o łącznej powierzchni 500 metrów kwadratowych.
Główna willa, położona na wzgórzach Chianti w Siena, posiada cztery apartamenty, oprócz innych pokoi, i jest obecnie wykorzystywana jako baza turystyczna. Na parterze znajduje się apartament z drewnianymi podłogami, sklepienie i krokwie, składa się z kuchni, dwóch sypialni oraz łazienki. Dom jest połączony z tarasem wyłożonym terakotą skąd można podziwiać wspaniały widok na basen i ogród. Ten apartament może być połączony z innym mieszkaniem znajdującym się na ostatnim piętrze, mieści się tu salon z kominkiem, kuchnia, sypialnia i łazienka oraz taras. Dzięki zadaszonej loggi można dojść do dwóch pozostałych apartamentów w tym luksusowej posiadłości na sprzedaż. Na parterze otwiera się na wejście prowadzące do łazienki i sypialni, który ma bezpośredni dostęp do odkrytego tarasu, na który wychodzą także duże okna-drzwi z kuchni, z której roztacza się piękny z widok na ogród i basen. Na górze, drugie mieszkanie składa się z salonu z kominkiem, kuchni, pomieszczenia gospodarczego oraz trzech sypialni z łazienką. Wnętrze willi charakteryzuje się typowym stylem toskańskim z belkami dębowymi, podłogami z terakoty Toskanii, ściany są urządzone w ciepłych kolorach i z miejscowego piaskowca. Dom na sprzedaż, składa się z parteru, a także innych pokoi i pomieszczeń technicznych, studia z kuchnią i jadalnią i częścią wypoczynkową z rozkładaną sofą. Bardzo romantyczny obszar nocny, z łazienką, oddzielony od kuchni przez białe, miękkie zasłony. Z bardzo dużym tarasem z meblami ogrodowymi jest doskonałym miejscem, aby podziwiać wspaniały widok na krajobraz wzgórz otaczających Sienę.
Druga posiadłość na sprzedaż we Włoszech to dawny domek zbudowany z kamienia na dwóch piętrach w którym znajduje się apartament, który rozwija się w następujący się sposób: na parterze jest salon z kominkiem narożnym i duże okna, kuchnia, sypialnia i łazienka; piętro w wieży, posiada kolejną sypialnię z łazienką. Kuchnia i pokój dzienny otwarty na duży taras z widokiem na ogród i okoliczne zielone wzgórza Toskanii.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Castellina w Chianti

Typologia: Posiadłość na sprzedaż w Toskanii – Gospodarstwa na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4 ha

Główny budynek:
Apartament A posiadłość: ok. 50 mq
Sypialnia: 2
Łazienka: 1
Kuchnia: 1

Apartament B posiadłość: 54 mq
Sypialnia: 1
Łazienka: 1
Salon: 1
Kuchnia: 1

Apartament C posiadłość: 42 mq
Sypialnia: 1
Łazienka: 1
Kuchnia: 1

Apartament D posiadłość: 110 mq
Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Salon: 1
Kuchnia: 1

Kawalerka z łazienką: 26 mq

Posiadłość wtórna: 76 mq
Sypialnia: 2
Łazienki: 2
Salon: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Basen
Teren: 4 ha

Toskania - Siena - Castellina in Chianti: Siena km 31 - San Gimignano 21 km - Montespertoli 31 km - Florencja 42 km - Volterra 44 km - Arezzo 63 km - Dante Alighieri Golf & Country Club 10 km – lotnisko Florencja 49 km - zjazd z autostrady: Florencja Certosa28 km.

Ref: 0265
cena: Do 2,5mil

sprzeda się willę

agroturyzm toskania
zamek siena

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Castellina w Chianti

Toskania - Siena - Chianti: Chianti, gdzie stoi dom w Toskanii, to szykowny teren ale w ludzkiej skali, gdzie można spędzić czas na nauce sztuki, gastronomii, zanurzeni spokoju w dziewiczych wzgórz Sieny i Florencji. Castellina jest jednym z głównych ośrodków Chianti, Radda i Gaiole razem połączone przez rolniczy charakter w rzeczywistości jest granicą między Sieną i Florencją.
Historycznie miejsce rywalizacji w wojnach między Guelfi i Ghibellini stały się wspaniałą atrakcją turystyczną, dzisiaj synonim wina Chianti i Toskanii. Wieś Castellina pochodzi od starożytnego rodu etruskiego z szóstego-siódmego wieku p.n.e., ten średniowieczny okres kształtuje obecną strukturę. Punktem strategicznym jej pozycji jest położenie między Sieną i Florencją, była częścią Ligi Chianti, sojusznik, który miał za godło „czarnego koguta”, który stał się później nazwą jednej z najpopularniejszych i najbardziej znanych czarnych win Chianti. Utraciła autonomię w połowie 1500r. pod koniec wojny między Sieną i Florencją, stając się ważnym ośrodkiem rolniczym. Obecnie jest jednym z ośrodków napędowych produkcji wina w Toskanii. Szczególnie godne zobaczenia są: Rocca z salą radną, a także pokój Kapitana, dziedziniec ze studnią i Muzeum Archeologiczne. Kościół SS. Salvatore, który został odbudowany po wojnie, gdzie można podziwiać dzieła szkoły toskańskiej.