TYPOWE TOSKAŃSKIE DOMOSTWO NA SPRZEDAŻ W LUCCA

14 zdjęć
Położona na zielonych wzgórzach Lucca, wśród gajów oliwnych i winnic, leży ta piękna posiadłość w Toskanii, stosowana jako gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 460 metrów kwadratowych. Nieruchomość luksusowej willi na sprzedaż w Lucca jest otoczona przez 5 hektarów ziemi porośniętej drzewami oliwnymi, winnicami, pozostała część jest zajęta przez las.
Ta prestiżowa nieruchomość mieści się na dwóch piętrach i piwnicy, która składaja się z lokali w pełni odnowionych i wykorzystywanych jako piwnica.
Pokoje na parterze i na pierwszym piętrze tej luksusowej willi w Lucca są obecnie odnowione i wykorzystane jako mieszkania / zakwaterowania.
Parter podzielony jest na kuchnię, jadalnię, łazienkę, salon i trzy dodatkowe pokoje. Pierwsze piętro składa się z łazienki i trzech sypialni.
W projekcie istnieje rozszerze tej typowej, wiejskiej posiadłości w Toskanii o 180 metrów kwadratowych, które będą zintegrowane z istniejąceym budynkiem, w celu utorzenia spa z basenem i jacuzzi, które będą promować pełny relaks w naturalnej oazie.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: Willa w Toskanii - willa w Lucca
Powierzchnia wewnętrzna: 460 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5 ha
 
Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Salony: 1
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 6
 
Aneks: 60 mq
Teren: 5 ha
 
Toskania – Lucca: Piza 30 km - Florencja 62 km - Lucca 4 km - Forte dei Marmi 37 km - Klub golfowy Lappato 5 km – termy 18 km - ośrodek narciarski 48 km – lotnisko Piza 39 km – zjazd z autostrady: Capannori 15 km.

Ref: 0160
cena: Od 2,5mil do 5mil

zamek chianti

sprzedaż gospodarstwo rolne toskania
wille i domostwa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca: rodzi się jako wieś Ligurii i rozwija się jako rzymskie miasto, w szóstym wieku Lucca stała się stolicą księstwa Tuscia longobardów, potem w XII wieku zostaje miastem, a następnie Republiką. W średniowieczu miasto Toskanii jest znacząco związane ze starożytną Via Francigena, która była ważnym krokiem w kierunku obecności Świętej Twarzy, czczonej relikwii, która reprezentuje Chrystusa Ukrzyżowanego i znajduje się w katedrze Lucca. Pomimo perypetii związanych z walkami między Guelfi i Ghibellini, Lucca staje się jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza. Jego panu, Castruccio Castracani z Antelminelli udało się to tylko rozszerzyć antagonistyczną Florencję doprowadzając do zwycięstwa (1325) w bitwie pod Altopascio, gdzie pokonał największą armię florencką ścigając ją pod mury Florencji.
Po śmierci Castruccio, miasto wpadło w okres anarchii, ulega panowaniu Visconti i późniejszej dyktaturze Giovanni Dell’Agnello, panu w Pizie. Odzyskał wolność dzięki interwencji cesarza Karola IV, Lucca zyskała wielką renomę w Europie dzięki swoim bankierom i handlu jedwabiem. Z wyjątkiem krótkiego okresu panowanie, jak za Paolo Guinigi, Lucca pozostała niezależną republiką aż do 1799 roku do jej ostatecznego upadku z rąk Austriaków. W 1805 roku utworzyli oni Księstwo Lucci i Piombino, przypisane siostrze Napoleona Elisie Bonaparte i jej mężowi, Felice Baciocchi i w 1860 r. miasto zostało ostatecznie przyłączone do Królestwa Włoch.