TYPOWE PRESTIŻOWE DOMOSTWO W SIENA

10 zdjęć

W wyjątkowym otoczeniu winnic i gajów oliwnych na wzgórzach Siena oraz w niewielkiej odległości od najważniejszych miast sztuki Toskanii, jest na sprzedaż ta typowa, antyczna posiadłość o 605 metrach kwadratowych z terenem 6000 metrów kwadratowych. Dom na sprzedaż w Toskanii ma piękną okolicę i składa się z całkowicie odnowionej rezydencji sprytnie tworzącej trzy jednostki, w których można zaznać spokoju w przyjemnej atmosfery, oddychając atmosferą Toskanii. Z budynku pierwotnie przeznaczonego na stajnię i dawnej chaty znajdują się dwie charakterystyczne struktury, które są obecnie wykorzystywane jako baza turystyczna, a są już w sprzedaży. Jednym z nich jest tak zwana „pool house”, gdyż ma bezpośredni dostęp do basenu, który otoczony jest tarasem z terakoty, z którego można podziwiać piękne widoki. Ta posiadłość na sprzedaż w Sienie jest podzielona na dwa piętra i posiada: na parterze - łazienkę, pokój dzienny z kuchnią i inne pomieszczenia, na pierwszym piętrze - łazienkę, salon i sypialnię, której okna wychodzą na malowniczy, otaczający krajobraz.

Blisko „pool house” jest była chata przekształcona w uroczy domek, w którym mieści się salon, kuchnia i łazienka. Dom posiada również poddasze wykorzystywane jako sypialnia. Główny dom jest na dwóch poziomach. Na parterze otwiera się na kuchnię, która daje dostęp do dużego salonu, biura, dwóch mniejszych pokoi, jadalni, miejsca na grilla, łazienki, sypialni i pomieszczenia technicznego. Schody, które prowadzą od głównego salonu na piętro do obszru sypialnego z trzema sypialniami z łazienkami, jacuzzi w łazience i pokoju dziennego z dodatkowym pomieszczeniem. Wille mają typową strukturę zabudowań Toskanii z sufitami z drewnianymi belkami i podłogami z terakoty, które pomagają uczynić pobyt ciepłym i przytulnym, idealnym na zanurzenie się w spokoju Toskanii.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Siena

Typologia: Posiadłości na sprzedaż w Toskanii - Wille w Sienie
Powierzchnia wewnętrzna: 605 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 6000 mq
 
Willa „Pool house”: 115 mq
Sypialnia: 1
Łazienki: 2
Pokój dzienny: 2
Kuchnia: 1
 
Domek: 86 mq
Sypialnia: 1
Łazienka: 1
Salony: 1
Kuchnia: 1
 
Posiadłość: 404 mq
Sypialnie: 4
Łazienki: 5
Salony: 4
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
 
Basen
Teren: 6000 mq 
 

Toskania - Siena: Siena 34 km - San Gimignano 18 km - Volterra 21 km - Florencja 56 km - Arezzo 127 km - Castiglioncello 68 km – Circolo Golf L’Abbadia 9 km - lotnisko Florencja 51 km - zjazd z autostrady: Florencja/Certosa 40 km.

Ref: 0233
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowy apartament

domostwo w toskanii
willa w siena

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena

Toskania – Siena: Casole d'Elsa, starożytna osada etruska, o czym świadczą odkryte liczne groby, wieś w Toskanii znajduje się na grzbiecie wzgórza, który oferuje gościom wspaniały widok wielkiej urody. W XI i XII wieku był lennem biskupów Volterra. Przeszło w 1260 roku pod panowanie Siena, jest lokalizacją o znaczeniu strategicznym. Aby bronić je przed atakami z zewnątrz, trzeba było wybudować nowe fortyfikacje, w tym dwie okrągłe wieże na wschodniej stronie, które nadal istnieją. W Casole powstaje w ten sposób „mur wieży”, oznacza to, że jest otoczone przez mury, które zachowały się do dziś.
Mury wsi w Toskanii niedaleko Sieny mają owalny kształt, z przedłużeniem osi głównej wynoszącej się 400 metrów i o szerokości około 130 metrów.
Dwie stare bramy już nie istnieją; ta na północ przyjęła nazwę Bramia Braci; południowa, zwany Drzwi Revellino, widać je tylko na starych zdjęciach zrobionych zanim zostały zniszczone przez hitlerowców w czasie II wojny światowej. Po wschodniej stronie miasta w Sienie, znajdują się nadal dwie okrągłe wieże zbudowane w 1481 przez Francesco di Giorgio Martini, który na zlecenie wzmocnił wszystkie fortyfikacje.