TYPOWE GOSPODARSTWO NA SPRZEDAŻ W PIZIE

9 zdjęć
Położona na pięknym wzgórzu w Alta Val di Cecina, Piza, jest na sprzedaż ta toskańska farma o łącznej powierzchni 680 metrów kwadratowych posiadająca 50.000 metrów kwadratowych ziemi. Obiekt otoczony jest naturalnym środowiskiem zróżnicowanym przez typowy krajobraz Toskanii z cyprysami i gajami oliwnymi, lasami i głębokimi dolinami. Główny budynek, zaprojektowany jako doskonały przykład luksusowego domostwa, teraz na sprzedaż w Pizie, rozłożony jest na dwóch poziomach, a niedawno przeszedł remont na zewnątrz, wnętrze wciąż wymaga częściowego odnowienia. Zgodnie z planem zagospodarowania miasta, dom może być używany jako obiekt typu apart-hotelu, dom lub bed & breakfast. Projekt może obejmować zarówno budynek z 9 mieszkaniami o minimalnej powierzchni 50 metrów kwadratowych, jak i może zostać przekształcony w hotel, dysponuje 20 pokojami o minimalnej powierzchni 20 metrów kwadratowych. Sąsiaduje z willą w Pizie oficyna, z której możliwe jest uzyskanie centrum odnowy biologicznej, której budowa będzie wykorzystywać nawet podziemie, która było niegdyś używane do zbierania wody deszczowej. Poza domem planuje się budowę basenu i kortu tenisowego. Oprócz planowanego przedsięwzięcia, co sprawia, że nieruchomość typowego toskańskiego gospodarstwa na sprzedaż we Włoszech staje się bardziej sugestywną to wspaniałe miejsce w którym się znajduje, gdyż mieści się nie tylko w pobliżu wybrzeża, ale również blisko głównych ośrodków turystycznych w Toskanii, Volterra, Florencja i Siena. To miejsce, gdzie można podziwiać przepiękne krajobrazy dziewiczej przyrody w Toskanii.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Piza
Lokalizacja: Piza

Typologia: Posiadłość na sprzedaż w Toskanii - wille w Pizie
Powierzchnia wewnętrzna: 680 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 50000 mq
 
Projekt na budowę 9 apartamentów, basenu i kortu tenisowego
 
Dodatkowy budynek
Teren: 50000 mq
 
Toskania – Piza: Piza 81 km - Florencja 85 km - Siena 83 km - Castiglioncello 48 km - Piombino 67 km - Livorno 68 km - park termalny 86 km – Circolo di golf l’Abbadia Francesco Bottai 49 km – lotnisko Piza 91 km – zjazd z autostrady: Lucca est 111 km.

Ref: 0252
cena: Do 2,5mil

sprzedaż gospodarstwo rolne

prestiżowe nieruchomości
zamek sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Toskania – Piza: Pomarance (wieś w Toskanii, w prowincji Piza), dawniej zamek, który wychodził na wieś w Toskanii, na lewym brzegu rzeki Cecina, został nazwany Ripamarance, świadectwa etruskie i rzymskie i średniowieczne oznaczają ciągłość życia na jej terytorium. Wioska w Toskanii Pomarance usytuowana jest na pagórkowatym obszarze, jej terytorium obejmuje kilka wsi. Kościół parafialny miasta w Toskanii, gdzie znajduje się dom na sprzedaż, pod wezwaniem św Jana Chrzciciela, zachowuje ważne dzieła XIV i XVI wieku oraz cenną szopkę z terakoty Zaccaria Zacchi z Volterry z 1502 roku. Centrum wsi w Toskanii charakteryzuje pretoriański pałac i symbol Marzocco z florencką dominacją od 1472 roku. Larderello jest najważniejszą częścią terytorium przez szcagółowośći Soffioni Boraciferi i „Geotermia”, którego najnowsza historia az od ‘800 z rodziną De Larderei, która dała swoje nazwisko wsi-fabryce Larderello i rozpoczęła eksploatację ciepłych wód, z których został wydobywany kwas borowy i boraks wykorzystywany w różnych dziedzinach przemysłu. Dziś właściciele typowych powierzchni w Toskanii, które są zabierani do wierceń podziemnych podobnych do wydobywania ropy, są wykorzystywane do produkcji energii elektrycznej w nowoczesnych elektrowniach „geotermalnych”.
Wiek XIX dla Pomerance był świadkiem powstania różnych budynków, należały one kiedyś do rodziny klasy średniej w miejscu, gdzie teraz znajdują się muzea i zbiory historyczne jak Pałac Bicocchi, z meblami z XIX wieku, gdzie pokazuje odwiedzającym wgląd XIX wieku. Dużym zainteresowaniem we wsi w Toskanii cieszą się teatry w Pomarance, teatr Coraggiosi i De Larderei zbudowane w połowie XIX wieku, są nadal używane do teatralnych sezonów.