TYPOWE DOMOSTWO NA WZGÓRZACH FLORENCJI

14 zdjęć

W samym sercu Chianti Classico, na wzgórzach Florencji, w jednej z najstarszych wsi w okolicy, kilka kilometrów od głównych miast sztuki Toskanii znajdują się dwie sąsiadujące farmy na sprzedaż cieszące się wspaniałym widokiem na panoramę otaczjących gór.
Kompleks pierwszego domu na sprzedaż w Chianti składa się z trzech budynków, willi kolonialnej ze stodołą i dwóch dodatkowych domów, jeden używany jako przechowywalnia maszyn rolniczych i drugi stodoła z dołączoną piekarnią. Dom na wzgórzach Florencji znajduje się na dwóch piętrach i zajmuje powierzchnię 796 metrów kwadratowych. Jest domem dla dwóch apartamentów, które są rozłożone na obu piętrach i dwóch pokoi przeznaczonych jako depozyt, każdy umieszczony na każdym poziomie. W sąsiedztwie gospodarstwa mieści się stodoła na dwóch piętrach. Kompletują tę nieruchomości na sprzedaż w Chianti magazyn który jest na jednym poziomie i stodoła z piecem składająca się z trzech pięter oraz piwnicy.
Druga farma zawiera typowe toskańskie gospodarstwo i stodołę o łącznej powierzchni 619 metrów kwadratowych. Główna część nieruchomości na sprzedaż w Toskanii ma powierzchnię 475 metrów kwadratowych i posiada dwa piętra, jest domem dla pomieszczeń wykorzystywanych jako piwniczki, sześć sypialni, kuchnia, łazienki i inne pomieszczenia wielofunkcyjne, a także duży taras. Stodoła posiada dwa piętra i zajmuje powierzchnię 144 metrów kwadratowych.

Aby skompletować dwie farmy składające się z willi i domów na sprzedaż, istnieje ponad 509 tysięcy metrów kwadratowych ziemi pod uprawę drzew oliwnych, gruntów ornych, winnic, orzecha jest ona częściowo pokryta lasem. Oba obiekty potrzebują być wyremontowane.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Chianti

Typologia: Posiadłości na sprzedaż w Toskanii - wille i posiadłości na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 2071 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 50 ha

Willa A: 1452 mq
Luksusowa willa ze stodołą: 796 mq
Magazyn: 352 mq
Wolnostojąca stodoła: 166 mq
Piekarnia: 138 mq

Willa B: 619 mq
Luksusowa willa: 475 mq + 7 mq tarasu
Stodoła: 144 mq

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Las: 125 160 mq
Gaj oliwny: 63.750 mq
Grunty orne: 197 940 mq
Winnica: 60 770 mq
Orzech: 45 830 mq
Całkowita powierzchnia terenu: 50 ha


Toskania - Florencja - Chianti: Florencja 26 km - Lucca 91 km - Piza 68 km - Siena 45 km - Park Narodowy Casentibo 47 km – klub golfowy 8 km - Kąpieliska termalne 22 km - lotnisko Florencja 26 km - zjazd z autostrady: A1 Scandicci 19 km.

Ref: 0378
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowy apartament

real luxury estate
toskańska posiadłość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania – Florencja - Chianti: znajdujący się we wschodniej części Valsdelsa, Montespertoli położony jest na wzgórzu oddzielającym dolinę rzeki Pesa od rzeki Elsa i otoczony jest krajobrazem, który w wyobraźni i na pocztówkach jest tym, który reprezentuje typową Toskanię: zielone wzgórza pokryte winnicami i gajami oliwnymi, rzędami cyprysów i białymi drogami.
Chociaż wydaje się, że teren był zamieszkany od czasów Etrusków, a następnie przez rzymian, znajdziemy więcej aktualności z XII wieku, w okresie, w którym historia Montespertoli jest powiązana z Florencją i obecnością Via Volterrana, drogi że przechodzącej przez terytorium Montespertoli i łączącej Via Francigena niedaleko Certaldo, utrzymując go w kontakcie z głównymi miastami w Toskanii (Florencja, Siena, Volterra i Pisa), pozytywnie wpływających na rozwój gospodarczy. W kontekście terytorialnym Chianti w Toskanii, Montespertoli jest jednym z niekwestionowanych stolic wina i oleju Toskanii. Ale to jest również znany z trufli, razem Montaione jest członkiem stowarzyszenia Miasta Trufli.
Montespertoli jest znane i sławne w świecie dzięki winu, które jest tu produkowane, dzisiaj wzmocnione przez liczne imprezy, które odbywają się tam co roku i przyciągają tysiące turystów z całego świata, mieści się na słynnym „Szlaku Wina Montespertoli” i „Szlak Wiuna z Colli Fiorentini".