TYPOWE DOMOSTWO NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

18 zdjęć
Prestiżowa posiadłość na sprzedaż w Toskanii, na wzgórzach Florencji. Ten dom na sprzedaż może być zaliczany do typowych, tradycyjnych domów historycznych. Pochodzi on z XV wieku, został całkowicie odnowiony, posiada 2,5 ha gruntów podzielonych na ogród, łąkę i las. W środowisku charakteryzującym się bogactwem leśnej roślinności i szczególnie zdrowym klimatem dzięki czystym wodom źródlanym, które płyną w strumieniach obszaru, ten piękny dom położony jest na wzgórzach Florencji o łącznej powierzchni około 440 metrów kwadratowych, z 2,5 ha zagrodzonej ziemi. W 2007 roku zostały zakończone wykwalifikowane prace remontowe, które podkreśliły oryginalne piękno dzięki prawie całkowitej odbudowie struktury kamienia wykonanej z oryginalnych kamieni szanując tradycję Toskanii.
Podjazd prowadzi do zabytkowej rezydencji na sprzedaż we Włoszech, która ma fantastyczną lokalizację z pięknym panoramicznym widokiem 360 stopni na wzgórza Toskanii. Otaczająca ziemia składa się ogrodu, który rozciąga się na około 1 ha, podczas gdy pozostała część jest wykorzystywana jako wybieg dla koni i niewielki las.
Dom jest zbudowany i urządzony w tradycyjnym toskańskim stylu rustykalnym, podłogi z terakoty i drewniane belki stropowe. Wystrój tej cudownej nieruchomości obejmuje meble i styl rustykalny: prosty, ale jednocześnie pomaga stworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę. Poprzez loggię można wejść na parter, który wita nas dwoma dużymi pomieszczeniami mieszkalnymi podzielonymi przez łuk. Jeden z dwóch pokoi na parterze domu prowadzi, na prawo do jadalni i na lewo kuchni z kominkiem i półkami z białego marmuru. Ten ostatni, jak również jednen z salonów, ma szklane okna-drzwi, które sprawiają, że pokoje są bardzo jasne. Na tym samym piętrze znajduje się sypialnia z łazienką, druga łazienka i pokój, gdzie schody prowadzą na pierwsze piętro. Tu rozciąga się duży salon z pięknym kominkiem. Wokól tego pokoju jest rozmieszczonych pięć sypialni, jedna z antresolą i dostępem do balkonu osiągalnego przez schody znajdujące się w loggi na parterze. Na pierwszym piętrze domu znajdują się także cztery łazienki, z których dwie w pokojach.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Posiadłość na sprzedaż w Toskanii - historyczne domy
Powierzchnia wewnętrzna: 440 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2,5 ha

Pokoje: 6
Łazienki: 6
Pokój dzienny: 2
Salon: 1
Jadalnie: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Padok
Działki: 2,5 ha
 
Toskania - Florencja: Florencja 31 km - Greve in Chianti 52 km - Arezzo 76 km - Siena 88 km - Florencja 87 km - Poggio dei Medici Golf Resort 24 km - lotnisko Florencja 56 km – zjazd z autostrady: Florencja sud 30 km.

Ref: 0289
cena: € 1.000.000

toskańska chata

sprzeda się luksusowy dom
wille florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja: terytorium Londa był „pago” Etrusków od VI wieku p.n.e., co zostało potwierdzone przez niektóre nagrobki, prawdopodobnie część nekropolii jest wciąż nieodkryta. Około Mille, Londa stała się domeną hrabiów Guidi, panów Casentibo. Oni zbudowali pierwszy zalążek dzisiejszej stolicy na wyspie u zbiegu Rincine z Moscia, która dawniej płynęła na wyższym poziomie. Stąd pochodzenie nazwy Londa początkowo nosiło nazwę „Wyspa”, kraj następnie staje się „Falą”, by w końcu osiągnąć obecną wersję. W XIV wieku Simone i Giovanni, synowie hrabiego Roberta Battifolle, uzyskawszy władzę w Republice Florencji w San Leolino, zbuntowali się następnie przeciw samej Florencji, do momentu, gdy w 1375 r. Republika Florencji odzyskała terytorium Londa, chroniąc je i zachęcając do ekspansji. Następnie Cosimo I de 'Medici nakazał zniszczyć wszystkie twierdze rozrzucone na obecnym terytorium miejscowości Florencja z wyjątkiem Londa.
Jako obywatelstwo wspólnoty Toskanii, można prześledzić najwcześniejszy zapis niezależnego miasta w naszym regionie od czasu 1446 (statut Gmin Rincine i Fornace, otrzymanej od rządu Florencji 13.08.1446). W XVI wieku miasto w Toskanii zależało od Podesta jako Wikariat „del Ponte a Sieve”, natomiast Fornace i Rincine zostały zagregowane na Podesteria Pratovecchio - Wikariat Poppi. W 1645 Ferdynand II przyznał wspólnotę rodzine Guadagni, która rządziła ich jednym statutem, choć z oddzielną administracją. Dzięki zjednoczeniu obecnych frakcji wymienionych powyżej, wielki książę Piotr Leopold nadaje życie, w 1766 roku, miastu Londa. Autonomia ta zmniejszyła się w 1835 roku, kiedy to został załączony do wsi Dicomano. Londa w Toskanii została częściowo zniszczona przez trzęsienie ziemi w 1929 roku, a następnie w okresie okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej - w sierpniu '44 ostrzelono i zniszczono most, ratusz i inne domy na starym mieście w czasie uwalniania (9 września). Po wojnie w mieście koło Florencji następuje stała migracja do miast, trend ten odwrócił się tylko w ostatnim czasie.