TYPOWA TOSKAŃSKA WILLA NA SPRZEDAŻ W LUCCA

21 zdjęć
Całkowicie zanurzone w zieleni Toskanii jest teraz na sprzedaż to tradycyjne, zabytkowe gospodarstwo sięgające XVII wieku. Ten wspaniały okaz toskański na sprzedaż w Lucca został sprytnie odnowiony z poszanowaniem tradycyjnej toskańskiej architektury i jest obecnie wykorzystywany jako baza turystyczna.
Gospodarstwo składa się z 4000 metrów kwadratowych ziemi uprawnej z gajów oliwnych i sadów, gdzie znajdą Państwo luksusową willę, która mieści dwa centralne apartamenty o 120 metrach kwadratowych i 75 metrach kwadratowych oraz dwa inne apartamenty, które mają odpowiednio powierzchnię 75 metrów kwadratowych i 35 metrów kwadratowych. Konstrukcje wykonane są z kamienia, a wnętrza są ciepłe i przytulne dzięki typowym meblom i wykończeniom zabudowania Toskanii, takich jak: wewnętrzne schody, drewniane belki stropowe i styl rustykalny. Większy apartament i jeden z 75 metrami kwadratowymi posiada dwa piętra: na pierwszym piętrze znajduje się kuchnia i salon z kominkiem, a na drugim jest część sypialna z dwoma sypialniami i łazienką. Mają one szeroką, panoramiczną krytą werandę lub taras z leżakami i meblami ogrodowymi. Drugi dom z 75 metrami kwadratowymi zajmuje jedno piętro, znajduje się tu kuchnia, pokój dzienny z kominkiem, sypialnia oraz łazienka i otwiera się ono na duży taras.
Wzbogaceniem nieruchomości tej typowej toskańskiej willi, na sprzedaż w Lucca, jest duży ogród, obszar barbecue i panoramiczny basen otoczony przez drzewa oliwne, do których użytkownik ma dostęp ze wszystkich miejsc zamieszkania. To gospodarstwo jest idealnym miejscem na chwile ciszy i spokoju z malowniczym widokiem na Alpy Apuańskie i wzgórza Pizy.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: Willa Lucca - gospodarstwa na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 305 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4000 mq
 
Apartament A: 120 mq
Sypialnia: 2
Łazienki: 1
Salony: 1
Kuchnia: 1
 
Apartament B: 75 mq
Sypialnia: 1
Łazienki: 1
Salony: 1
Kuchnia: 1
 
Apartament C: 75 mq
Sypialnia: 2
Łazienki: 1
Salony: 1
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Basen
Teren: 4000 mq
 
Toskania – Lucca: Piza 23 km - Florencja 55 km - Lucca 3 km - Forte dei Marmi 39 km - Golf Club Lappato 0.5 km – termy 11 km - ośrodek narciarski 47 km – lotnisko Piza 19 km - zjazd z autostrady: Capannori 3 km.

Ref: 0183
cena: € 1.500.000

sprzedaż domostw

luksusowe nieruchomości
nieruchomość toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania Lucca: zakłada się, że na terytorium Capannori został zamieszkany w momencie przyjazdu do Włoch Longorbardów, ale informacje historyczne sięgają roku 745, rok w którym zakonnik przybył do okolicy i założył tam kaplicę, rudera stąd wywodzi sę nazwa miasta, poświęcona San Quirico. Od początku wieś Capannori była pod hegemonią miasta Lucca, w ramach którego opracowano reguły w kolejnych stuleciach, gdzie kwitnie wiejskie centrum Toskanii. Pomiędzy XIII i XIV wiekiem miasto Lucca zaczęło budować ogromne fortyfikacje wsi, aby móc stawić czoło Republice Pizy, z którą prowadziła trwającą walkę o władzę.
W 1313 terytorium zostało zajęte przez wojska Lucca, Piza, dowodzone przez Uguccione Faggiola, co spowodowało ogromne szkody i zniszczenia. Kilka lat później miasto zostało wyzwolone spod tyranii Lucca dzięki interwencji Castruccio Castracani, który został w ten sposób wybrany jako książę Lucca, Pizy, Pistoi, Volterry i Luni. Przywróciło to stabilność polityczną w Toskanii, która pozwoliła społeczności stać się wkrótce jednym z najważniejszych ośrodków wiejskich w regionie.
Od mieszkańców Pizy do Francuzów był mały krok, pod koniec okupacji francuskiej miasta Lucca i wszystkich posiadłości Lucca, wśród nich także Capannori, stały się częścią Wielkiego Księstwa Toskanii pod rządami Leopolda II Lorena, pozostały aż do przyłączenia do Królestwa Włoch w 1861 przez króla Wiktora Emanuela II Savoia.