TYPOWA TOSKAŃSKA POSIADŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ

20 zdjęć
Typowa toskańska nieruchomość na sprzedaż we Włoszech włączona w kompleks budynków składa się z czterech niezależnych jednostek w sumie 1200 metrów kwadratowych, otoczona 20 ha gruntów certyfikowanych „biologicznymi” z 300 drzewami oliwnymi i ok. 100 drzewami owocowymi z systemem nawadniania zaprogramowanym przez timer. Na 7 ha został utworzony system cennych drzew, takich jak drewno wiśni, klonu, orzecha i jesiona.
Zanurzeni w pięknym otoczeniu przyrody, znajdziemy pierwszą posiadłość na sprzedaż we Włoszech, „La Chiesina”, całkowicie odnowiona z wykończeniami z litego drewna, kamienia i cegły.
Wzdłuż tej samej drogi, spotykamy luksusową willę nazywaną „Głownym Domem”: budynek z początku XIX wieku, całkowicie odrestaurowany w stylu toskańskim, który rozprzestrzenia się na powierzchni 420 metrów kwadratowych i oferuje wspaniałą i romantyczną wieżyczkę, gdzie powstał suite z sauną i jacuzzi.
Cała ulica, która otacza posiadłość i łączy się z garażem, dom dozorcy i basen wyłożony kamieniem Luserna. Kilkaset metrów od głównego budynku, znajduje się struktura „I Falchi” podzielona na dwa mieszkania o łącznej powierzchni 170 metrów kwadratowych.
Ta posiadłość o wysokiej wydajności jest na sprzedaż, w samym sercu Toskanii, w pobliżu zabytków wielkiej wartości artystycznej i historycznej, takich jak: Pustelnia Camaldoli, Sanktuarium della Verna i zamek dei Cont Giudi di Poppi, w zakątku raju, gdzie można podziwiać dzieła Della Robbia, Piero della Francesca i Cimabue.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Arezzo
Lokalizacja: Chiusi

Typologia: Posiadłość w Toskanii - domostwo w Toskanii
Powierzchnia wewnętrzna: 1070 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 20 h

Luksusowa willa główna na dwóch poziomach: 420 mq
Domostwo
Chiesina podzielona na dwa apartamenty: 160 mq dom dla personelu: 90 mq
Stodoła z kamienia 230 mq + 60 mq tarasu
Casale I Falchi: 170 mq

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Basen 16X8
Teran: 20 ha

Toskania: Chiusi Cortona 7 km - Arezzo 35 km - Siena 45 km - Perugia 50 km - Montepulciano 13 km - Montalcino 20 km - Florencja 80 km? – kąpieliska termalne 7 km – klub golfowy 3 km - lotnisko Perugia 55 km – zjazd z autostrady A1: Arezzo 31 km.

Ref: 0098
cena: Od 2,5mil do 5mil

toskańska posiadłość

sprzedaż gospodarstwo rolne toskania
toskańska nieruchomość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chiusi

Toskania, Arezzo: Chiusi della Verna znajduje się na obszarze Casentino i słynie z0 Sanktuarium della Verna, domu Franciszka. Nazwa miejsca pochodzi od związku z „Chiusi”, które z kolei wywodzi się z łacińskiego „clusa” ze znaczeniem „strettoia” i „Verna”, w odniesieniu do pobliskiej góry „La Verna”.
W średniowieczu miasto w Toskanii nabyło dużego znaczenia, stało się ważną osią drogi zwanej „Via Romea”, która połączyła miasto Arezzo z Romanią. W 1213 rodzina Cattani podarowała Franciszkowi z Asyżu Górę della Verna, gdzie święty otrzymał święte stygmaty w 1224 r. W tym czasie przez Chiusi della Verna przeszło wielu pielgrzymów, którzy przybyli z północy Europy i udali się do Rzymu, gdzie w 1300 r., obchodzono pierwszy jubileusz.
W tym samym czasie rozpoczęła się budowa kaplicy Marii Magdaleny, w tym samym miejscu, gdzie kiedyś stał barak, w którym przez długi czas mieszkał Franciszek z Asyżu.
Stanowi ona oryginalne jądro Sanktuarium della Verna i według tradycji było w tym miejscu w którym Jezus Chrystus ukazał się świętym. Podczas XV wieku wieś w Toskanii przeszła powtarzane ataki wroga, najpierw przez wojska Księstwa Mediolanu przez Niccolò Piccinino a później Bartolomeo d'Alviano, który sprzymierzył z tej okazji rodzinę Medici, która przejęła wieś i umieściła ją pod jurysdykcją Republiki Florencji. Od tego czasu centrum w Toskanii było pod wpływem Florencji, która była rządzona przez wielkich książąt de' Medici, a później książąt Lotaryngii, którzy doszli do władzy na początku XVIII wieku.