TOSKAŃSKiE DOMOSTWO NA SPRZEDAŻ W SIENA

18 zdjęć
Położona na pięknych zielonych wzgórzach Chianti w Siena, w otoczeniu lasów i winnic, jest na sprzedaż ta ciekawa, rustykalna, toskańska posiadłość składająca się z trzech budynków o łącznej powierzchni 400 metrów kwadratowych.
Obiekt jest otwarty ze wszystkich czterech stron i jest otoczony przez 4000 metrów kwadratowych ziemi całkowicie ogrodzonej i obsadzonej drzewami oliwnymi, drzewami owocowymi i wysokimi drzewami.
Trzy domy, które tworzą gospodarstwo na sprzedaż w Sienie to: główna willa, depandance i stodoła, która jest całkowicie do odnowienia.
Główna konstrukcja mieści się na dwóch piętrach. Na niższym poziomie znajduje się przedpokój, łazienka i kuchnia, a na piętrze, dostępnemu przez schody zewnętrzne, mieści się ze studio, pokój dzienny z kominkiem, jadalnia z kuchnią, sypialnia i łazienka. Na parterze znajdują się również trzy sypialnie z oddzielnym dostępem, sala wielofunkcyjna i pomieszczenia używane jako piwnica.
Depandance składa się z jednego poziomu i posiada przestronny salon z kominkiem, kuchnię, dwie łazienki, pokój na akcesoria oraz dwie sypialnie, jedna z poddaszem.
Wszystkie wnętrza domów, które tworzą tę nieruchomość na sprzedaż w Chianti są urządzone w typowym stylu toskańskim, który pomaga odczuć właściwą atmosferę, dzięki której pobyt tutaj staje się przyjemy i komfortowy w fascynującej scenerii krajobrazu i niepowtarzalnej Sienie.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Castellina w Chianti

Typologia: Posiadłości w Toskanii - Wille
Powierzchnia wewnętrzna: 400 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4000 mq

Posiadłość:
Sypialnie: 4
Łazienki: 2
Pokój dzienny: 2
Jadalnia: 1
Kuchnia: 2

Domek:
Sypialnia: 2
Łazienki: 2
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 5

Basen
Studnia artezyjska
Park i las: 4000 mq

Toskania - Siena - Castellina in Chianti: Siena km 31 - San Gimignano km 21 - Montespertoli 31 km - Florencja 42 km - Volterra 44 km - Arezzo 63 km - Dante Alighieri Golf & Country Club 10 km – lotnisko Florencja 49 km - zjazd z autostrady: Florencja Certosa 28 km.

Ref: 0266
cena: Do 2,5mil

firma winiarska

prestiżowe nieruchomości
sprzedaż piwnic win

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Castellina w Chianti

Toskania - Siena - Chianti: Chianti, gdzie stoi toskańska posiadłość, to szykowny teren ale w ludzkiej skali, gdzie można spędzić czas na nauce sztuki, gastronomii, zanurzeni spokoju w dziewiczych wzgórz Sieny i Florencji. Castellina jest jednym z głównych ośrodków Chianti, Radda i Gaiole razem połączone przez rolniczy charakter w rzeczywistości jest granicą między Sieną i Florencją.
Historycznie miejsce rywalizacji w wojnach między Guelfi i Ghibellini stały się wspaniałą atrakcją turystyczną, dzisiaj synonim wina Chianti i Toskanii. Wieś Castellina pochodzi od starożytnego rodu etruskiego z szóstego-siódmego wieku p.n.e., ten średniowieczny okres kształtuje obecną strukturę. Punktem strategicznym jej pozycji jest położenie między Sieną i Florencją, była częścią Ligi Chianti, sojusznik, który miał za godło „czarnego koguta”, który stał się później nazwą jednej z najpopularniejszych i najbardziej znanych czarnych win Chianti. Utraciła autonomię w połowie 1500r. pod koniec wojny między Sieną i Florencją, stając się ważnym ośrodkiem rolniczym. Obecnie jest jednym z ośrodków napędowych produkcji wina w Toskanii. Szczególnie godne zobaczenia są: Rocca z salą radną, a także pokój Kapitana, dziedziniec ze studnią i Muzeum Archeologiczne. Kościół SS. Salvatore, który został odbudowany po wojnie, gdzie można podziwiać dzieła szkoły toskańskiej.