TOSKAŃSKA POSIADŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ

32 zdjęć
Ten unikalny toskański majątek na sprzedaż znajduje się pomiędzy słynnymi wzgórzami Pizy, idealne miejsce do produkcji wina, obejmuje łączną powierzchnię 415 ha, z czego nie mniej niż 65 winnic obecnie produkujących doskonałe wino z oryginalną nazwą, docenione na szczeblu międzynarodowym.
Powierzchnia wynosi około 12.000 metrów kwadratowych, z których 1700 jest zajętych przez pierwotną, piękną willę z XVIII wieku. Budynki składają się z domów i piwnic, prawie całkowicie odrestaurowanych. Imponująca posiadłość na sprzedaż w Pizie jest najlepiej zorganizowana nie tylko pod względem mieszkaniowym, ale także ze względu na jego wydajność: w stajniach są hodowane cenione chianina; zabytkowy młyn z kamieniem młyńskim umożliwia tłoczenie na zimno oliwy i produkcję szlachetnej oliwy z oliwek; naturalne jezioro, które nawadnia ziemię; 20 z 270 hektarów lasów dostarcza rocznie drzewa opał. Całość jest bardzo dobrze zarządzana przez ważne centrum biznesowe, składa się z mieszkania dla pracowników, piwnic, magazynów, pomieszczeń usługowych, biur, magazynów i przechowywalni i butelkowania wina, szopy na narzędzia, sali degustacji win, restauracja i sali konferencyjnej.
Ta wyjątkowa posiadłość na sprzedaż w Pizie jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą cieszyć się pięknym krajobrazem i w pełni doświadczyć toskańskiej tradycji i jej doskonałych produktów o najwyższej jakości.

informacje techniczne

Region: Toskania
Prowincja. Piza

Typologia: toskański majątek

Powierzchnia wewnętrzna: 12.000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 415 ha

65 ha winnic
7 hektarów gajów oliwnych
40 maszyny rolnicze
390 starożytnych beczek dębowych
429 mq baryłek
500.000 litrów wina rocznie
6-7000 litrów oleju rocznie
1200 mq winnic
290 mq restauracji
90 mq powierzchni sklepu spożywczego
375 mq biur
400 mkw magazyn na maszyny
943 mkw magazyn na gotowe wino

Toskania - Piza. Piza 20 km - Lotnisko Galileo Galilei 32 km - Castiglioncello 34 km - Volterra 40 km - Lucca 64 km - Florencja 72 km.

Ref: 0896
cena: € 22.500.000

posiadłość toskania sprzedaż

willa toskania sprzedaż
posiadłość winnica toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Toskania - Piza. Toskańskie miasto o wielkim znaczeniu, Piza zawdzięcza swoją sławę słynnej wieży, która stoi na Placu Cudów, obok baptysterium i katedry, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i kochanej przez miliony turystów i przez samych włoskich rodaków.
Miejsce święte dla wielu obcokrajowców którzy zwiedzają ten piękny kraj, faktycznie Piza ma również wiele innych miejsc cieszących się wielkim zainteresowaniem, takie jak: Plac Cavalieri, Lungarni (Mediceo, Gambacorti, Pacinotti, Galilei, Sonnino, Simonelli) Pałac Orologio, Wieża Muda, średniowieczne miasto (z Borgo Stretto, domy wieże, arabskie rynki i wiele więcej), mury, mura Tuttomondo międzynarodowego artysty Keith Haringa, Plac Dante, Pałac Garibaldi, Pałac Medici i wiele więcej.
W pobliżu Pizy znajduje się wiele wiosek o dużym znaczeniu historycznym i artystycznym, które posiadają perły architektury, jak wspaniałe luksusowe wille i rezydencje, o ogromnej wartości i jakości. Nieruchomości te często sięgają średniowiecz i renesansu, są prawdziwymi dziełami sztuki, gdzie luksus łączy się z elegancją Toskanii.