ŚREDNIOWIECZNA WILLA NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

19 zdjęć
Położona przy jednej z najpiękniejszych wzgórz Toskanii, zaledwie 6 km od centrum Florencji, jest na sprzedaż średniowieczna willa z 1400 r. wyposażona w meble z epoki, drewniane sufity i podłogi z terakoty i kamienia.
Willa na sprzedaż we Florencji została wygenerowana na dom z wieży z XV wieku. W różnych epokach zostały zbudowane na nim kolejne budynki; podczas ostatniej renowacji podkreślono pozostałości muru, który zamyka dziedziniec dawnej osady. Duży basen i mała kaplica zbudowana w ostatnich czasach dopełnieniają kompleks willi, która stoi wśród bujnej roślinności cyprysów i drzew oliwnych. Oprócz tego znajdziemy starożytne donice z terakoty, które „goszczą” pachnące drzewa cytrynowe.
Luksusowa willa na sprzedaż, z sąsiednią dodatkową częścią, ma powierzchnię 1048 metrów kwadratowych: w połowie lokalizacja kompleksu pozwala cieszyć się widokiem na równiny Toskanii z szerokim widokiem na wzgórza Fiesole i Monte Morello, podczas gdy można poczuć starożytne zapachy Toskanii. Ziemia jest w stanie wyprodukować dużą ilość oleju i wina o wysokiej jakości, posiada oficynę o 144 metrach kwadratowych oprócz piwnic, gdzie znajdują się starożytne kadzie dębowe i słoje z terakoty.
Dwie rezydencje położone dalej w dół od dworu są również na sprzedaż i zostały niedawno odnowione. Z powierzchnią 243 i 232 metrami kwadratowymi, oba posiadają dwa piętra i wyposażone są w salon i piec do pizzy z aneksem kuchennym. Z trzech budynków można dotrzeć różnymi drogami do kortu tenisowego zatopionego w pięknej okolicy składającej się z bujnej uprawy drzew oliwnych.
Cała posesja otoczona jest 13 hektarami ziemi, 1500 metrów kwadratowych przeznaczonych pod uprawę drzew oliwnych, 11.500 metró kwadratowyc winnicy o wykwintnej jakości. W pobliżu winnicy jest oficyna ok. 144 metry kwadratowe, piwnice, gdzie znajdują się starożytn kadzie dębowe i słoje z terakoty.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: wille na sprzedaż we Florencji - wille w Toskanii na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 1734 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 13 ha

Główna willa: 1048 mq
Oficyna: 144mq
Dom: 243mq + 42 mq otwartej galeri
Dom II: 232mq + 25 mq otwartej galerii

Winnice
Prywatna kaplica
Korty tenisowe z szatniami i prysznicami
Basen
Gaje oliwne 1500 mq
Winnice 1,5 ha

Toskania: Florencja: 10 km - Lucca: 61 km - Piza: 70 km - Siena 60 km - Forte dei Marmi: 95 km - lotnisko Florencja: 10 km – tory narciarskie: 81 km - termy: 28 km - Golf Club Ugolino: 11 km - Autostrada: zjazd Firenze Nord: 12 km.

Ref: 0034
cena: Od 5mil do 10mil

willa toskania

domostwo w toskanii
historyczne domy

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania, 10 km od Florencji - Nawet w czasach rzymskich na miejscu były małe osady, dzisiaj jest Scandicci, kraj pojawił się po raz pierwszy w oficjalnych dokumentach w 1774 roku, kiedy reforma Leopoldina ustanawiła Wspólnotę Casellina i Wieże (stara nazwa miasta).
Scandicci jest nadal niewielką miejscowością w Toskanii, aż do lat sześćdziesiątych, kiedy prawdziwa fala imigracji, zwłaszcza z Florencji, w nieco mniej niż 10 lat wzrosła trzykrotnie ludność miejska. W okolicy znajduje się spora liczba luksusowych willi o wielkim prestiżu i wartości.
 
Obecność tak wielu luksusowych willi pokazuje pragnienie rzemieślników i mieszczan o posiadaniu miejsca zamieszkania, a także wygodzie i wyjściu z chaosu jest także wyrazem kultury artystycznej Florencji, kolebki sztuki, która była w Scandicci.
W tych luksusowych willach w rzeczywistości nie było trudno znaleźć ręce samych znanych artystów, stworzyli oni najważniejsze prace w pobliskiej Florencji.
W ten sposób doceniano rzemieślników i artystów, pojawiają się one dając chwałę i sławę szkole florenckiej.
Wraz z miejscami, gdzie można rozkoszować wsią, w zalesionym regionie La Roveta, Scandicci nadal zachowuje swój charakter, intelektualnej i miieście fermentu kulturalnego. Jak wykazano w przeszłości obecność Dino Campana i Davida Herbert Lawrence który w Scandicci napisał być może jego najbardziej znane dzieło „Kochanek Lady Chatterley”.