SPRZEDAŻ ZAMKU W RZYMIE

19 zdjęć
U bram Rzymu jest na sprzedaż piękny, luksusowy apartament znajdujący się w antycznym zamku w Lazio, datowany na tysięczny rok.
Luksusowa niruchomość znajduje się na obszarze o dużym znaczeniu historycznym i archeologicznym, jak stwierdzono znajdują się tam antyczne etruskie budynki, świadczą o tym ruiny „lucus feronia”, które znajdują się wewnątrz zamku w Rzymie. Fort jest dostępny za pośrednictwem typowego średniowiecznego mostu, który prowadzi do dziedzińca, wokół którego mieszczą się rezydencje.
Mieszkanie na sprzedaż ma powierzchnię 300 metrów kwadratowych rozmieszczonych na trzech piętrach i wieży. Z parteru można przejść na następny poziom dzięki schodom prowadzącym do korytarza, w którym mieści się łazienka, i z którego można dojść do części dziennej prestiżowego lokalu mieszkalnego, która obejmuje duży salon, jadalnię i kuchnię. Drugie piętro składa się z części sypialnej i obejmuje dwie sypialnie z łazienką, pomieszczenie gospodarcze i poddasze. Z pierwszego piętra można dotrzeć do jednej z wież zamku, która jest podzielona na trzy poziomy: na pierwszym znajduje się gabinet, drugie piętro posiada łazienkę i pomieszczenie wielofunkcyjne, a trzecie ma taras z widokiem na okolicę.
Wnętrza są ciepłe i przytulne dzięki drewnianym, zabytkowym meblom, podłogom z drewna i terakoty i sufitom z belek stropowych z drewna. Nieruchomość posiada park, korty tenisowe, piękny basen i depandance.

informacje techniczne

Region: Lazio
Miasto: Rzym
Lokalizacja: Rzym

Typologia: Luksusowe apartamenty - zamek Rzym
Powierzchnia wewnętrzna: 300 mq
 
Sypialnie: 3
Łazienki: 4
Pokój dzienny: 2
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 4
 
Basen
Kort tenisowy
Park
Depandance
 
Lazio - Rzym: Rzym 20 km - Jezioro Bracciano, 20 km - Terni 75 km - Santa Marinella 88 km - termy Viterbo 41 km – klub golfowy Arco di Costantino 10 km - lotnisko Rzym Fiumicino 41 km - zjazd z autostrady: Rzym Nord 1 km.

Ref: 0207
cena: Do 2,5mil

prestiżowe apartamenty

luksusowy dom
zamek w rzymie

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Rzym

Lazio - Rzym: wieś Rzymu Capena Veteres, która stała na wzgórzu Civitucola, była stolicą Capenati, prosperującej populacji italica, która kwitła w Lazio przed pojawieniem się Rzymu. Jego początki sięgają co najmniej do drugiej połowy IX wieku p.n.e., a miasto stało się głównym ośrodkiem terytorium oznaczonego własnym profilem kulturalnym.
Wzgórze, na którym wybudowano Capena wieś Rzymu, znajduje się w miejscowości Macchie i ma nazwę Castellaccio, ruiny, która miała widok na wzgórza. Znajduje się między Fosso dell’Olio, która pochodzi z Monte Soratte i Fosso del Laghetto, emisariusz zlewni jeziora, które leży u podnóża wzgórza Civitucola i odpowiada antycznemu kraterowi wulkanu. Dwa rowy płyną do rowu Gramiccia, starożytnego Capenas, rzeki narodowej Capenati, którą płynęła do Tybru na wysokości Lucus Feroniae. Capenati straciły autonomię polityczną w 395 r. p.n.e. w wyniku klęski militarnej zadane im przez Rzym, gdzie Veio po długiej wojnie (406-396 p.n.e.), uregulowała rachuniki z Falerii i Capena, tj. z miastami, które przyniosły ulgę Veio. Wydajność Capena przy Rzymie nie została osiągnięta przez oblężenie, ale przez dewastację jego kampanii. Utrata niepodległości nastąpiła po latynizacji terytorium, przypisanego w dużej mierze Stellatina, założonej w 387 roku p.n.e.