SPRZEDAŻ WILLI W OKOLICACH MEDIOLANU

full screen
55 zdjęć
Położona w pięknej panoramicznej pozycji, kilka kilometrów od Mediolanu i od jeziora Como i Lecco, jest na sprzedaż ta piękna, luksusowa willa.
Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zieleni i winnic, w górach, ma całkowitą powierzchnię prawie 2000 metrów kwadratowych, podzielonych w następujący sposób: główna willa z XVIII wieku o 750 metrach kwadratowych; tawerna z podstawową piwnicą o 180 metrach kwadratowych; różne reprezentacyjne biura o 170 metrach kwadratowych; dependance opiekuna o 210 metrach kwadratowych; różne akcesoria (w tym lokal z 9 miejscami parkingowymi) o 360 metrach kwadratowych; akcesoria, używane jako garaż o 80 metrach kwadratowych. Wszystko otacza 8000 metrów kwadratowych parku.
Główna willa pochodzi z XVIII wieku; co jest to z pewnością widoczne poczynając od kominków z epoki, aż do fresków przypisywanych Vincenzo Bonomini. Ta willa koło Mediolanu jest rozłożona na trzech piętrach i na przestrzeni lat przeszła kilka remontów mających na celu utrzymanie uroku i prestiżu.
Wybrukowany podjazd, który prowadzi do antycznej, żelaznej bramy, prowadzi do dużego placu przed główną elewacją luksusowej willi na sprzedaż. Ten ostatni ma charakterystyczny kształt litery „L”, którego wewnętrzne boki wykonane są z cegły i lokalnego kamienia, a elewacje zostały zastosowane do „krzemiany”.
Fasada posiada portyk na parterze z pięcioma łukami ograniczonymi dużymi kolumnami, powyżej których istnieją duże okna zdobione kamiennymi gzymsami. Parter, w pełni pomalowany, oferuje luksusowe udogodnienia, o wielkiej wartości, jak oryginalne ceramiczne posadzki, zabytkowe i drewniane podłogi, główną łazienkę z marmuru, żyrandole wykonane ze szkła Murano, oprócz wspaniałego sklepienia z ramką sztukaterii, w pełni pomalowaną.
Na pierwszym piętrze willi niedaleko Mediolanu, znajdujemy te same jakościowe wykończenia; freski, na pierwszym piętrze znajdują się również jasne schody wejściowe z białego marmuru z Carrary i dwa pokoje z freskami wykonane przez ważnego malarza Vincenta Bonomini.
Kontynuując naszą podróż, na drugim piętrze, znajdziemy luksusowe wykończenia, sufit z drewnianymi belkami i poddasze, które jest dostępne przez eleganckie schody z drewna dębowego, które pozwalają na widok na główny pokój dzienny.
Nieruchomość na sprzedaż w Lombardii posiada również tawernę o 130 metrach kwadratowych, znajdującą się w innym, sąsiadującym budynku, ale niezależnym od dworu; poniżej tawerny jest piwnica o 50 metrach kwadratowych, całkowicie pod ziemią, z charakterystycznym sklepieniem kolebkowym.
Powyżej tawerny znajdują się reprezentacyjne biura o około 170 metrach kwadratowych, z eleganckimi i wyrafinowanymi meblami i parkietem.
Po stronie podjazdu znajduje się dependance opiekuna, która znajduje się na dwóch piętrach o łącznej powierzchni około 210 metrów kwadratowych. Była ona, jak reszta majątku przedmiotem restrukturyzacji.
Istnieje wiele lokali akcesoriów, w tym magazyn używany w części jako stoisko, szklarnia z cytrynami, drewutnia, kotłownia i dodatkowe miejsca parkingowe dla samochodów.
Jeśli wnętrza tej willi, w pobliżu jeziora są spektakularne, to samo można powiedzieć o części zewnętrznej: piękny park z około 8000 metrów kwadratowych, z których jedna część to sad, który rozciąga się na tyłach willi. Wyposażony w oświetlenie i system automatycznego nawadniania, park posiada ścieżki, ławeczki i klomby, róże i zabawy wodne. W parku znajdują się strzeliste wieloletnie magnolie, wiekowe cedry Libanu, piękny ogród włoski, antyczna studnia z białego marmuru pochodząca z XVII wieku, uzupełnieniem jest sad, który oferuje duży wybór drzew owocowych, takich jak brzoskwinie , jabłka, czereśnie, figi, orzechy, winogrona i granaty.

informacje techniczne

Region: Lombardia
Miasto: Mediolan
Lokalizacja: okolice


Typologia: epokowa willa - luksusowa nieruchomość


Powierzchnia wewnętrzna: 2000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 8000 mq


Główna willa 750 mq
Tawerna z poniższą piwnicą 180 mq
Reprezentacyjne biura 170 mq
Dependance 210 mq
Różne akcesoria 360 mq
Akcesoria używane jako garaż 80 mq


Wiekowy park 8000 mq (podjazdy, klomby z ławkami, róże, zabawy wodne, wiekowe drzewa, ogród włoski, sad)


Lombardia - Mediolan. Mediolan 40 km - Jezioro Como 40 km - Jezioro Lecco 30 km.

Ref: 0648
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowa rezydencja

nieruchomość na sprzedaż
real estate lombardia

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Mediolan

Lombardia - Mediolan. Znajduje się kilka kilometrów od Mediolanu, luksusowa nieruchomość na sprzedaż znajduje się w naprawdę wyjątkowym miejscu. Starożytnego pochodzenia i z przeszłością o dużym znaczeniu, miasto, które gości nieruchomość oferuje naprawdę niezwykłe dziedzictwo artystyczne i architektoniczne.
Ponadto bliskość Mediolanu, stolicy Lombardii bogate w historię i ważne budynki sakralne, cywilne, wojskowe, sprawia, że lokalizacja cieszy się wciąż większym zainteresowaniem.
Równie ważna jest bliskość jeziora Como i Lecco, centrów interesu na całym świecie, a także poszukiwane jako znane miejsca za granicą.