SPRZEDAŻ WILLI W MONTE ARGENTARIO - TOSKANIA

18 zdjęć
Obszar Monte Argentario jest uważany za jeden z najbardziej atrakcyjnych we Włoszech, z jego naturalną i niezbadaną linią brzegów, a na pewno ulubiona przez wieki szlachty i arystokracji z całej Europy: raj dla tych, którzy cofając się do willi, szukają prywatności i spokoju w tym rezerwacie przyrody.
W tym naturalnym raju jest na sprzedaż posiadłość w Olmo, prestiżowa willa otoczona 40 akrami ziemi, wzbogacona o tematyczne ogrody w pobliżu: indiański, islamski, zimowy i dla dzieci. Wszystko jest z kolei otoczone kolejnymi 180 akrami ziemi miesznego lasu, sadów, gajów oliwnych i trufli w sumie 220.
Prestiżowa nieruchomość na sprzedaż w Toskani składa się z kilku budynków, w sumie 1500 metrów kwadratowych powierzchni zakrytej: dwie główne wille, sąsiadujące i rustykalne, mieszkanie dla pracowników na tym samym obszarze oraz dwie inne depandance dla gości znajdujące się dalej w górę rzeki.
W jeszcze wyższej pozycji, z widokiem na Monte Argentario, jest wspaniały panoramiczny kamienny taras, w którym mieści się kaplica, z której rozciąga się niesamowity widok na całą nieruchomość.
Kompletują prestiżowy majątek inne mniejsze budynki: szklarnia cytryn, letni domek z pergolami i fontanną z zabawami wodnymi, siłownia, basen z podgrzewaną wodą, kort tenisowy z szatniami, prysznicami i magazynem, boisko piłki nożnej i lądowisko dla helikopterów.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Grosseto
Lokalizacja: Argentario

Typologia: Willa Toskania – Wille Grosseto

Główna willa
Czerwony Dom
Żółta Wieża
2 dom dla gości
Dom Casiere
Kościół oranżeria cytryn
Siłownia
4 pokoje służące do magazynowania i garażowania

oraz inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Ogród
Domek letniskowy
Basen
Kort tenisowy
Boisko do piłki nożnej
Teren: 220 ha

Toskania: Argentario - 5 km - Orbetello: 4 km - Castiglion della Pescaia: 50 km - Grosseto: 35 km – Wyspy archipelagu Toskani: 20 minuti - Tarquinia: 35 km - Rzym: 112 km - termy: 1 km – klub golfowy Argentario: 5 km – lotnisko Rzym: 93 km – zjazd z autostrady Grosseto: 32 km.

Ref: 2057
cena: Ponad 10mil

wille na sprzedaż

real luxury estate
neruchomości na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Argentario

Toskania - Grosseto - Argentario: pierwsze wiadomości historyczne o Argentario, przekazane nam przez Strabona, prezentują w oryginale jako prawdopodobna wyspa następnie zakotwiczone na wybrzeżu Morza Tyrreńskiego przez tomboli Feniglia i Giannella, utworzona przez nagromadzenie zanieczyszczeń transportowanych przez prądy morskie.
Ze względu na swoje położenie geograficzne w centrum Morza Tyrreńskiego, Argentario uznano za niezwykłe miejsce strategiczne dlatego zostało wyposażne w wieże strażnicze, aby poradzić sobie z ciągłym niebezpieczeństwem nalotów na morzu, w tym należy pamiętać o piracie Khair at Din, zwanym Barbarossa. Hiszpanie mieli zasługę szybkiej transformacji Argentario w potężną machinę wojenną z potężną twierdzą zespolonej liczby i jakości wyższej niż jakiekolwiek inne istniejące w Toskanii: w ten sposób narodziło się państwo Presidi.
Cypel archipelagu Argentario, całkowicie górzysty, charakteryzuje się wysokimi i skalistymi wybrzeżami, gdzie można podziwiać słynną palmę karłową, jest on pokryty grubymi śródziemnomorskimi zaroślami z przemiennych gajów oliwnych, winorośli i drzew owocowych. W winnicach Toskani, ciężko wykute tarasy i zbocza gór, uprawia się tu rzdkie odmiany roślin uprawnych - Ansonico - i - Riminese.
Argentario, elita turystyczna od czasów Etrusków i Rzymian, dziś posiada liczne wille szlachty i arystokracji starej Europy, ale sławny człowiek, który bardziej niż ktokolwiek inny pozostawił niezatarty ślad w tych miejscach to muzyk Puccini, który właśnie w Argentario skomponował niektóre ze swoich dzieł.