SPRZEDAŻ WILLI W LUCCA

23 zdjęć

W pięknej okolicy niedaleko Lucca w Toskanii, znajduje się na sprzedaż luksusowa willa, przykład kultury i antycznego społeczeństwa arystokracji Rzeczypospolitej Lucca.
Zabytkowa willa sięga drugiej połowy XVI wieku, została przejęta i odrestaurowana, około połowy 1600 roku, przez słynnego architekta owych czasów. Najlepszy przykład architektury XVII wieku w Lucca, willa ma charakterystyczną fasadę, w manierystycznym stylu, ożywiona przez fakt, że centralny organ, wyższy niż dwa boki, znajduje się nieco za nimi. Ruch i lekkość struktury, poza sprytną grą wizualną, jest zauważalny poprzez kontrast kolorów między elementami dekoracyjnymi i tynkiem, z podwójnymi schodami i przestronną werandą na półpiętrze.
Wewnątrz willi na sprzedaż, pokoje odzwierciedlają barokowy styl z tamtych lat: szerokie zastosowanie złoceń i grotesek, dużych obrazów z mitologicznymi tematami i niezwykłe freski. Obrazy i freski są dziełem znanego malarza z Lucca owych czasów i są wyraźnym znakiem smaku ówczesnej arystokracji.
Również na zewnątrz znajdziemy podpis słynnego architekta czasu, mimo, że podczas pierwszej restrukturyzacji XVIII wieku pozostały dziś niektóre fontanny, staw rybny i niektóre gatunki roślin, takich jak dąb, cis, żywopłot laurowy i bukszpan. W XIX wieku zdecydowano się stworzyć angielski park, który nadal charakteryzuje luksusową willę na sprzedaż.
Egzotyczne gatunki wprowadzone w tych latach, dają dzisiaj romantyczny smak; palmowa i bambusowa ścieżka, która ocienia barokową jaskinię (z której pochodzi strumień wzdłuż stajni) dodaje egzotycznego akcent do całości; ponad 40 gatunków drzew w ogrodzie botanicznym wzbogaca ogród i dodaje piękna już uroczej, luksusowej willi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca
 
Typologia: luksusowa willa - historyczna willa

Powierzchnie wewnętrzne:
2112 mq główna willa
700 mq dependance zewnętrzna
120 mq zewnętrzny budynek gospodarczy
2.068 mq stajnie

Powierzchnie zewnętrzne:
41250 mq barokowy ogród
1180 mq ogrodu cytrusowego
w sumie 42430 mq

Toskania - Lucca. Piza 30 km - Florencja 80 km - Lucca 10 km - Forte dei Marmi 45 km - Golf club Vicopelago 12 km – kąpieliska termalne 20 km - lotnisko Piza 35 km – zjazd z utostrady Lucca Est: 10 km.

Ref: 0435
cena: Ponad 10mil

historyczna willa

prestiżowa posiadłość
epokowe rezydencje

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca.
Urocza, luksusowa willa znajduje się w Toskanii, Lucca, mieście wielkiego piękna, bogatego w historię: narodziła się jako wioska liguiri według niektórych historyków, swoją sławę zawdzięcza korzeniom etrusków według innych ekspertów. Lucca, słynie z wielu luksusowych willi i luksusowych nieruchomości na jej historyczne, ale zachowuje nienaruszoną Wiele cech starożytności: amfiteatr, forum, romańskich kościołów. Zajęte przez Gotów, a potem Bizancjum, Lukka, domu wspaniałej luksusowej willi na sprzedaż, a następnie stał się jednym z najważniejszych stolic królestwa Lombard. Z biegiem lat, po różnych dziedzin; pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast włoskich średniowiecza i znaczenie i wielkość jest nadal widoczne dzisiaj.