SPRZEDAŻ WILLI NAD MORZEM TOSKANII

22 zdjęć
Ta luksusowa willa nad morzem o 782 metrach kwadratowych na 5 poziomach, jest w uprzywilejowanej pozycji, zaledwie 50 metrów od plaży, ale blisko do wszystkich głównych miejsc miasta Viareggio, zaledwie kilka minut drogi od luksusowej stolicy Toskanii: Forte dei Marmi. Toskańska willa, teraz na sprzedaż, zbudowana została na przełomie XIX i XX wieku, z cechami charakterystycznymi dla epoki Art Nouveau typowymi dla prestiżowych rezydencji, zachowuje swój pierwotny urok: wyróżnia się jasnymi kolorami i towarzyszącymi im formami harmonicznymi, gdzie wydaje się, że niemal każdy szczegół daje ideę ruchu i życia, dzięki bilansowi objętości, wyrafinowanym współgraniom ciał stałych i pustek, gustowny wystrój elewacji phytomorphic, parapetów i niektórych okien. Godny uwagi jest balkon na pierwszym piętrze, łukowy z segmentową architekturą z koronowanym trapezem w herbie, dekoracyjnymi girlandami i ozdobami nad nim, nadaje żywiołu tej nadmorskiej willi na sprzedaż we Włoszech, której fasada mieści się na dwóch poziomach. Pierwsza w korespondencji wejścia, jest objęta podstawą sztukateri ozdobionej różnymi wzorami, rodzaj gładkiego stożka, pokrytych ozdobami z kwiatów i gzymsami. Ściany parteru są przerywane na przemian, oknami z balkonami i oknami bez balkonów, ale wszystkie są zwieńczone wdzięcznym nadprożem, który ma centralny motyw herbów i kwiatów. Girlandy i emaliowane fryzy kończą się na ostatnim piętrze. Kwiatowe motywy i sztukaterie dominują również w dekoracji sufitu pokoju dziennego o podwójnej wielkości i wyposażeniu, od mebli do lamp, przyczyniając się w ten sposób do utrzymania uroku retro.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi - Viareggio

Typologia: Wille Toskania - Willa morze Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 752 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 90 mq

Sypialnie: 4
Salony: 1
Łazienki: 5

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 14
Balkony i dziedziniec: 90 mq

Toskania: Forte dei Marmi 2 km - Piza 20 km - lotnisko Piza 25 km - Lucca 21 km - Florencja 80 km - Termy 1 km – zjazd z autostrady: A11, Viareggio 1 km.

Ref: 0083
cena: Od 5mil do 10mil

sprzeda się willę jezioro

prestiżowe nieruchomości
domostwo florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi - Viareggio

Toskania - Forte dei Marmi - Viareggio: Eleganckie i wyrafinowane, Viareggio jest miastem na wybrzeżu Toskanii, wśród najbardziej znanej miejscowości turystycznej i światowej elity kilka km od bardziej znanego Forte dei Marmi. Lampki nocne ustąpują żywemu i barwnemu krajobrazowi w lecie, pięknym zachodom słońca i spokojem w zimie, ale Viareggio nie jest daleko od centrum uwagi, jest w stanie zaoferować wszystkie atrakcje turystyczne roku z kilku powodów: fuzja zielonych wzgórz i lasy sosnowe, błękitne morze sprawiają, że krajobraz jest wyjątkowy, wraz z jego karnawałem i eklektyczną architektura, Art Nouveau i Art Deco jego budynków, pośród których wędrował Galileo Chini, Lorenzo Viani i P.B. Shelley.
Jego nazwa pochodzi od wieży Via Regia, którą wznieśli mieszkańcy Lucca około XV wieku, gdy port, który zaczął funkcjonować dzięki ujściu rzeki Burlamacco, zaczyna się ożywać i zaczynają się pierwsze wymiany gospodarcze: morze, wielki sojusznik Viareggio, był ważnym punktem do rozpoczęcia budowy łodzi używanych przez rybaków podczas gdy teraz, z drastyczną zmianą scenerii i filozofii gospodarczej, w tych samych stoczniach budowane są łodzie i jachty o najwyższej wartości. Inne kluczowe punkty to tradycyjny karnawał Viareggio, który narodził się w 1873 roku, wydarzenie, do którego miasto przygotowuje się przez cały rok i Nagroda Literatury, która została założona w 1929 roku przez Leonida Rapaci i która nadal śledzi ewolucję literatury włoskiej.