SPRZEDAŻ WILLA W FORTE DEI MARMI

13 zdjęć
W prestiżowej okolicy Forte dei Marmi, nadmorskim kurorcie na wybrzeżu Toskani w Versilia, jest na sprzedaż luksusowa willa. Willa otoczona jest pięknym parkiem o 700 metrach kwadratowych, chronionym przez wysokie zabezpieczenie w celu zapewnienia bezwzględnej prywatności i poufności dla tych, którzy tam mieszkają.
Pod gankiem, willa na sprzedaż, może liczyć na duży salon z sofami i fotelami wykorzystywanymi do użytku. Duże okna tworzą stały kontakt pomiędzy powierzchnią zewnętrzną i wnętrzem, dając jasność i świeżość luksusowej willi.
Wewnętrznie, willa na sprzedaż prezentuje się salonem, gdzie liniowe i proste meble w stylu dają klasę i elegancję. Kontrast między ciepłymi, drewnianymi podłogami i ciemnym marmurem na schod prowadzących na górę, stanowi dodatkowy element indywidualności i niepowtarzalności.
Dla miłośników luksusowych nieruchomości jest to idealna lokalizacja: blisko do morza i modnej lokalizacji Forte dei Marmi, to idealne tło dla toskańskiej willi o wielkim prestiżu i wartości.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Obszar: Forte dei Marmi
Lokalizacja: Morze


Typologia: luksusowa willa - willa w Toskanii
Powierzchnia wewnętrzna: 220 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 700 mq


Sypialnie: 3
Łazienki: 4
Duże obszary living
Poddasze
Pokój garderoba
Portyk


Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km - Versilia Golf Club 6 km - lotnisko Pisa 42 km.

Ref: 2478
cena: Do 2,5mil

prestiżowy dom

toskańskie wille
nieruchmości real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Lucca - Forte dei Marmi:
Forte dei Marmi to prestiżowy kurort na wybrzeżu Versilia. Bierze swoją nazwę od fortu w centrum miasta i marmuru z Alp Apuańskich, które zostały przetransportowane do nabrzeża, a następnie podjęły drogę morską.
Forte dei Marmi, obszar, na którym znajduje się wiele luksusowych i prestiżowych willi, na przestrzeni lat obserwuje się coraz większą popularność, tak bardzo, że coraz większa liczba znanych osobistości, gwiazd, potężnych przemysłowców, aktorów, gwiazd sportu, wybrała miasto jako cel letnich wakacji.
Nawet rosyjscy potentaci pozostają urzeczeni pięknem Forte dei Marmi i kupili tu, w ostatnich latach, luksusowe wille, otoczone bujną zielenią i znajdujące się blisko morza w Toskanii.
Powierzchnia Forte dei Marmi jest naprawdę najlepsza dla tych, którzy chcą połączyć zabawę i relaks, luksus i elegancję, morskie życie z życiem społecznym.