SPRZEDAŻ WILLA NAD MORZEM WYSPY GIANNUTRI

14 zdjęć
Dzikie piękno wyspy Giannutri, mieszanki zapachów i kolorów Morza Śródziemnego w tej willi na sprzedaż, jedynej w swoim rodzaju, z bezpośrednim widokiem na morze. Luksusowa willa ma powierzchnię 500 metrów kwadratowych i rozległe, panoramiczne tarasy, zwisające nad dużym parkiem, który prowadzi do morza.
Zanurzone w przyrodzie naiwnej i prymitywnej, ekskluzywna plaża nurkuje w tym rezerwacie przyrody Archipelagu Toskanii osiągalnym również dzięki drodze powietrznej dzięki pobliskiemu lądowisku. Niewielka liczba willi w tym dziewiczym raju zapewnia prywatność i spokój.
Luksusowe nieruchomości na sprzedaż w Argentario dzielą się na główną części o 255 metrach kwadratowych i pięć innych mniejszych jednostek i jest otoczony arkadami, które oferują rustykalne meble z kutego żelaza i naturalnej wikliny, kapitały rzymskie, które służą jako plany wsparcia i elementy dekoracyjne starożytnego kamienia.
Rattanowe meble altanki w centrum ogrodu, idealnej na letnie dni, aby móc wpatrzeć się w intensywne kolory roślin ozdobnych, które go otaczają: bugenwilli fuksja, białego jaśmina, szmaragdu z drzew i krzewów oraz agresywność opuncji, które są zmiękczone przez okrągłości zapachu mirtu, bergamotki i helichrysum.
Z zewnątrz willa na sprzedaż dojdziemy do podwójnego salonu, gdzie znajdują się meble skórzane, alabaster i niebieskie surowe ściany z tynkiem tworzą środowisko z silną atmosferą lat 70., temat, który rozprzestrzenia się w szczegółach, od świateł do łóżek. Styl, który można tu znaleźć występuje także w czterech innych jednostkach, z których każda charakteryzuje się specyficznym kolorem i wszystko dzieli się na jedną lub dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, serwis i panoramiczne tarasy, gdzie poranne śniadanie staje się chwilą triumfu dla 5 zmysłów.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Grosseto
Lokalizacja: Argentario

Typologia: Willa Argentario - szukam willi na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 6000 mq

Pokoje: 8
Łazienki: 8
Pokój dzienny: 2
Kuchnie: 2
Jadalnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Taras z widokiem na morze
Prywatny dostęp do morza
Zastrzeżone cumowanie łodzi

Toskania: Wyspa Giannutri raghetti do półwyspu włoskiego 0.8 km - Porto Santo Stefano: 50 minut - Porto Ercole: 40 minut - Heliport 0,5 km.

Ref: 0019
cena: Od 2,5mil do 5mil

willa na sprzedaż

luksusowa nieruchomość
luksusowy dom

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Argentario

Toskania - Argentario - W dniach maksymalnej widoczności, widok rozciąga się na wielką panoramę Giglio, Montecristo aż do cypla Argentario. Tuż przed tym ostatnim leży wyspa o charakterystycznym kształcie półksiężyca: Giannutri znajdująca się najbardziej na południe z wysp archipelagu należącego do Toskani i najmniejsza ze swoimi 3 km ².
Jego niezwykłe piękno potęguje przejrzystość wód, które go otaczają i ślady przeszłości, zanurzone w naturalnym środowisku, który oferuje jeden z najbardziej uderzających przykładów różnorodności biologicznej. Mała wyspa Argentario o nazwie Artemisia Dianium nadanej przez Greków i Rzymian, w historiach Pliniusza Starszego jest traktowana jako punkt odniesienia dla handlu morskiego w kierunku Galii i Hiszpanii, ale także miejscem turystycznym dla zamożnych obywateli miejskich. Senatorska rodzina Dimizi Enobardi wybrała Giannutri, uprzywilejowane miejsce zamieszkania, wybudowana w Cala Maestra w drugim wieku naszej ery najbardziej prestiżowa nadmorska willa na archipelagu Toskani.
Należała do Karola Wielkiego i przekazana do kościoła, a następnie na przestrzeni wieków podlegała wielu zmianom włsności zanim ostatecznie osiąganęła aneksję do Królestwa Włoch. Giannutri gdzie mieści się piękna, luksusowa willa na sprzedaż, został uznany za park morski i dlatego jest kontrolowany i chroniony przez władze: strefa 1 do 1 km od wybrzeża jest zamknięta dla połowów, nawigacji, dostępu, zatrzymywania się, kotwiczenia i nurkowania. W strefach 2 połowy są regulowane przez Park. Głównie są zakazane: rybołówstwo i polowania oraz nurkowanie. Mieszkańcy mają prawo do sportu połowów z prętem i linią, podczas gdy dla nierezydentów wymagane są zezwolenia organu morskiego.
Jest dozwolone dokowanie łodzi motorowych i pobyt na kotwicy w nocy w obszarze Cala Maestra i Cala Spalmatoio.