SPRZEDAŻ PRESTIŻOWEJ NIERUCHOMOŚCI W TOSKANII

16 zdjęć
Położona na wzgórzach Florencji, jest na sprzedaż historyczna klasycystyczna willa o powierzchni 700 metrów kwadratowych, całkowicie odnowiona z wysokiej jakości materiałów i elementów architektonicznych z klasycznymi liniami toskańskiego kwiatowego stylu, który odtworza charakterystyczny i naturalny styl, ale jednocześnie elegancki i urokliwy.
Otoczona przez 750 metrów kwadratowych parku, willa na sprzedaż we Florencji oferuje malownicze pergole, panoramiczne widoki na wzgórza porośnięte winnicami i drzewami oliwnymi, przystosowane do aperitifów i na grilla na świeżym powietrzu i w zaciszu, wśród aromatycznych zapachów cytryn i rozmarynu. Chroniona ozdobnym żywopłotem jest również wanna z hydromasażem, która podnosi wartość nieruchomości.
Pięknie i elegancko odnowiona fasada prezentuje detalie szkoły i schody w stylu neoklasycystycznym, z wybranymi kolorami w odcieniach ochry, tworzy smaki i atmosferę przeszłości.
W podziemiach prestiżowego budynku w Toskanii jest piękna odrestaurowana tawerna z materiałami do nauki i klasyczne meble w stylu toskańskim z dużym narożnym kominkiem z kamienia i rzeźby z hebanu i białego marmuru z Carrary. Wewnątrz willi znajduje się łazienka, dwie sypialnie i sypialnia suite z łazienką i garderobą, pralnia i garaż zajmują pozostałą przestrzeń. Parter i pierwsze piętro mają identyczną konstrukcję i mają podobną organizację przestrzeni wokół centralnego salonu z kominkiem, jasnej jadalni, kuchni i dwóch pokoi, jeden z balkonem i łazienką przy wejściu.
Na poddaszu mieści się pokój z częścią wypoczynkową, duża garderoba, łazienka i sypialnia z baldachimem, a sufity z belkami z drewna wypełniają nieruchomość.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Wille na sprzedaż ww Florencji - Domy i wille
Powierzchnia wewnętrzna: 700 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 750 mq
 

Pokoje: 8
Łazienki: 8
Salony: 4
Pokoje pomocnicze: 15
Basen infinity – obszar zacieniowany - altana
 
 
Toskanii: Florencja 10 km - Siena 61 km - San Gimignano 35 km - Volterra 70 km - Arezzo 73 km - Forte dei Marmi 51 km - klub golfowy Ugolino 11 km - maneggio Comeana 13 km - kąpieliska termalne 13 km - lotnisko Florencja 8 km - zjazd z autostrady: A1 Scandicci 4 km.

Ref: 0121
cena: Do 2,5mil

willa luxury

apartamenty na sprzedaż
historyczne domy

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja: miasto Lastra w Signa prezentuje się przez swoje dawne średniowieczne mury, które pozostały nienaruszone. Antyczne miasto urbanistyczne Toskanii, jest wciąż możliwe, zobaczenie dwóch z trzech drzwi, które kiedyś dawały dostęp do miasta: Drzwi Pizy i bramy Baccio. W samym sercu starego miasta Lastra w Signa znajduje się Kościół Santa Maria Lastra, którego konstrukcja pochodzi z 1404 roku. W tym zabytkowym zakonnym budynku w centrum Florencji, w prowincji zachowały się najważniejsze dzieła sztuki takie jak malowane przez Francesco Conti „San Rocco w Glory” i inny przedstawiający Madonnę, pochodzący z XIV wieku.
Z dużym zainteresowaniem w miejscowości we Florencji cieszą się Tabernacolo del Podestà, w którym można podziwiać fresk przedstawiający XVI- wieczną ”Madonnę z Dzieciątkiem i Św Jana Chrzciciela i Franciszka”, Pałac Pretorio, z którego fasady można zobaczyć herby wszystkich burmistrzów, którzy rządzili Lastra w Signa.
„Lastra w Gangalandi” to oryginalna nazwa centrum w Toskanii 7 km od Florencji i pochodzi od Gianluca Gualandi, który był właścicielem zamku i władcą tych ziem w XII wieku. Nazwa „Lastra” prawdopodobnie wywodzi się od bruku wytwarzanego w pobliskich kamieniołomach od czasów starożytnych i są w przedstawione w herbie narzędzi kamieniarza. W XII i XIII wieku Lastra w Signa została utworzona przez małą grupę domów położonych wzdłuż dawnej Via Piza w Toskanii. Florencja odegrała bardzo ważną rolę w historii Lastra w Signa od początku XV wieku, kiedy Filippo Brunelleschi brał udział w budowie ścian. Górzyste obszary są dobrze zachowane, ich krajobrazy są bardzo interesujące dla wielu miłośników historii, artystów i naturalistów.