SPRZEDAŻ PRESTIŻOWEGO DOMOSTWA W TOSKANII

19 zdjęć
W Toskanii, w Arezzo, w pięknej wsi w rustykalnym stylu wybudowana z kamienia i niedawno odrestaurowana jest na sprzedaż zabytkowa toskańska posiadłość wiejska z możliwością stworzenia nieruchomości o rzeczywistym prestiżu. Mała wioska otoczona jest 70 ha gruntów, z których 5 ha jest zajętych przez ogród z kasztanami i drzewami, gdzie znajduje się basen z jacuzzi o nieskończonych krawędziach, gdzie można podziwiać wspaniały widok na wzgórza wokół Sieny.
Prestiżowa posiadłość na sprzedaż w Arezzo, ma łączną powierzchnię zabudowy 740 metrów kwadratowych o 11 jednostkach, z których niektóre są do użytku prywatnego, a inne są żywane do takich usług jak: szopa, garaż, 2 schroniska dla zwierząt gospodarskich, obszar „meeting” w małym domku. Serce kompleksu mieszkaniowego składa się z zabytkowej toskańskiej willi na sprzedaż, zbudowanej na dwóch poziomach, przy której w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się 3 inne, mniejsze jednostki do użytku prywatnego i jako pomieszczenia na akcesoria.
Główna willa ma powierzchnię 380 metrów kwadratowych i posiada 6 dużych pokoi na parterze i dwie łazienki. Na pierwszym piętrze znajdują się 2 sypialnie, łazienka, kuchnia, jadalnia. Na poddaszu znajdują się 3 inne pomieszczenia mieszkalne. Pozostałe trzy domy są wykonane odpowiednio z małych kawalerek z łazienką o powierzchni 30 metrów kwadratowych, dwupokojowe mieszkania znajdują się na jednym piętrze, posiadają łazienkę i inne pomieszczenia (75 mq), apartament z jedną sypialnią na jednym piętrze z łazienką i wyposażenie magazynu (50 mq). Pozostałe pomieszczenia techniczne mają łączną powierzchnię 205 metrów kwadratowych.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Arezzo
Lokalizacja: Castiglion Fiorentino

Typologia: Posiadłości na sprzedaż - Toskania posiadłości na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 740 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 70 ha
 
Główny dom: 380 mq
Sypialnia: 2
Łazienka: 1
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1
 
Kawalerka: 50 mq
Sypialnia: 1
Łazienka: 1
Kuchnia: 1
 
Mieszkanie dwupokojowe: 75 mq
Sypialnia: 1
Łazienka: 1
Salon: 1
Kuchnia: 1
 
Kawalerka 30 mq
Salon: 1
Łazienka: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 4
 
Basen
Garaż
Drewutnia
Teren: 70 ha
 
Toskania - Arezzo - Castiglion Fiorentino: Arezzo 15 km - Cortona 10 km - Florencja 86 km - Siena 65 km - Castigion del Lago 21 km - Perugia 49 km - Golf Club Cortona 10 km – centrum termalne Sillene 58 km - lotnisko Florencja 97 km – zjazd z autostrady: Arezzo 17 km.

Ref: 2155
cena: € 3.000.000

luksusowy apartament

domostwo w toskanii
sprzedaż zamków

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Castiglion Fiorentino

Toskania – Arezzo: Castiglion Fiorentino jest to słynne średniowieczne miasteczko położone między Cortona i Arezzo i opracowany w okresie etrusków od VI wieku. Nazwa „Castiglione” sięga X wieku, kiedy stało się lennem markezów Monte św. Maria. W średniowieczu, pozostając pod opieką cesarza, wioskę w Toskanii Castiglione poddano diecezji Arezzo. Utworzenie wolnego miasta rozpoczęło się w drugiej połowie XII wieku, ale było stale udaremnione przez duże sąsiadujące obszary.
Było to w czasach, kiedy Castiglione, w międzyczasie zmieniło nazwę na „Castiglione Aretino”, przeżyło pierwszą miejską restrukturyzację przeprowadzoną przez biskupa i Pana Arezzo Guido Tarlati. Po śmierci tego ostatniego, następuje nieco niepewny okres na wsi w Toskanii: sprzedane w 1336 r. Florencji, w 1344 zostało przejęte przez Perugini, staje się „Castiglion Perugino”.
Po zdewastowaniu przez czarną zarazę z 1348 roku, w 1369 ludność buntuje się przeciw Perugii, umieszczając się pod ochroną państwa Kościoła. Od 1384 w toskańske miasto przechodzi ostatecznie do Florencji i od tej chwili, zmienia nazwę na „Castiglion Fiorentino” pozostając pod jej kontrolą.