SPRZEDAŻ LUKSUSOWEJ WILLI W VERSILIA, BLISKO LUCCA

47 zdjęć
Położona w połowie drogi między toskańskim wybrzeżem i miastem Lucca, jest na sprzedaż luksusowa willa. Zbudowana w XIV wieku, posiadłość od początku posiada strukturę, która jest nadal widoczna.
Była w posiadaniu prominentnych rodzin dawnych czasów, przez lata willa zmieniła właściciela, pozostając w rękach znanych rodzin szlacheckich, które zachowały urok i prestiż ich zamieszkania.
Wewnętrznie podzielona na siedem luksusowych apartamentów, toskańska willa na sprzedaż we Włoszech oferuje przestronne, dobrze oświetlone i wystawne pomieszczenia, gdzie znajdują się zabytkowe meble, które dobrze współgrają z elegancją i wyrafinowaniem ich otoczenia.
Sypialnie są upiększone przez wartościowe szczegóły jak łóżka z kolumnami, sklepione sufity z freskami i sufity z odkrytymi belkami, cenną ceramikę, szlachetne tynki, panoramiczne widoki na ogród lub basen.
Nawet wnętrza pokojów są gustownie urządzone, z kryształowymi żyrandolami, ozdobnymi sufitami, marmurowymi lub kamiennymi kominkami, zabytkowymi meblami, dużymi oknami. Wszystko jest ułożone ze starannością i doskonale wpisuje się w środowisko tak odrębne i wyrafinowane.
Na zewnątrz, willę na sprzedaż blisko Lucca otacza piękny park. Pośród bujnej zieleni stoi piękny basen, idealny na relaks w ciepłe i słoneczne, letnie dni.
Willa na sprzedaż w Versilia jest prawdziwym klejnotem, łączącym splendor przeszłości z nowoczesnymi udogodnieniami, bez utraty wyrafinowania i delikatności, przy jednoczesnym zachowaniu jej ponadczasowego uroku.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: w pobliżu


Typologia: luksusowa willa – historyczna willa


Powierzchnia wewnętrzna: 1800 mq (willa 1600 mq, szklarnia na cytrusy 200 mq)
Powierzchnia zewnętrzna: 12000 mq


7 apartamentów
Luksusowe wykończenia
Park
Basen


Toskania - Lucca. Lucca 20 km - Viareggio 10 km - Forte dei Marmi 10 km - Piza 25 km – lotnisko Galileo Galilei 30 km.


Ref: 0662
cena: Od 2,5mil do 5mil

willa luxury

ekskluzywna rezydencja
luksusowa posiadłość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - okolice Lucca. Elegancka, prestiżowa willa znajduje się w Toskanii, w pobliżu Lucca, mieście wielkiej urody i bogatej historii.
Lucca, pełna luksusowych willi i historycznych, prestiżowych nieruchomości, nadal zachowuje wiele cech typowych dla czasów starożytnych: amfiteatr, forum, romańskie kościoły. Zajmowana przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca stała się wówczas jednym z najważniejszych stolic królestwa longobardów. Z biegiem lat, nastąpiły różne domeny; pewne jest, że od tego momentu Lucca jest jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza o znaczeniu i wspaniałości, która jest dzisiaj nadal widoczna.
Wśród wielu interesujących miejsc do odwiedzenia, należy pamiętać o m.in. Placu Anfiteatro, murach miasta, Placu San Michele, Placu San Martino, Katedrze, Kościołowi San Michele w Foro, Wieży Guinigi, Pałacu Dożów, Teatrowi del Giglio.
Bardzo interesujące są także miasta w okolicy Lucca: niektóre z nich znajdują się blisko Alp Apuańskich jak i wybrzeża Versilii. Bogate w historię i zabytki o znaczeniu architektonicznym, są domem dla czysto toskańskich luksusowych willi i prestiżowych nieruchomości.