SPRZEDAŻ LUKSUSOWEJ WILLI W RZYMIE, OKOLICE FROSINONE

58 zdjęć
Wybudowany w roku 1700, ta piękna, luksusowa willa na sprzedaż w okolicach Rzymu, w pobliżu Frosinone, zachowuje swój prestiż i eleganckie piękno. Niedawno odnowiona, poprzez umiejętny remont, który był w stanie utrzymać oryginalną strukturę.
Wzniesiona przez wolę szlacheckiej rodziny jako letnisko, willa posiada trzy piętra, o łącznej powierzchni 1748 metrów kwadratowych.
Parter luksusowej rzymskiej willi zajmują 2 pokoje, salon, studiio, bar, kuchnia, piwnica, spiżarnia, część pomieszczeń służących jako przechowywalnia i duża pralnia. Na pierwszym piętrze, naktóre można dotrzeć poprzez 2 windę, jest recepcja, prywatna kaplica, wielki salon, lounge, gabinet, 3 pokoje mieszkalne i biuro.
Drugie piętro, na które wjeżdża winda posiada 8 sypialni i 7 łazienek, salon i pokój do rekreacji.
W różnych obszarach wspaniałej luksusowej willi w Rzymie, jest wiele drobnych szczegółów, takich jak oryginalne freski, kasetonowe sufity, podłogi z terakoty, antyczne meble cenne starożytne posągi, szczegóły o wielkiej wartości artystycznej i architektonicznej.
Piękna posiadłość na sprzedaż w okolicach Rzymu obejmuje również drugi budynek, podpiwniczony ze 156 metrami kwadratowymi, używany jako lokal usług.
Cały obiekt otoczony jest 18 ha gruntów, co uwidoczni się w pięknym parku z XVIII wieku i imponujące schody prowadzące do luksusowej willi na sprzedaż. Willa posiada również na niesamowity widok na całą dzielnicę.
Idealne miejsce do organizacji ekskluzywnych imprez, takich jak ceremonie i uroczystości niezapomniane i eleganckie, luksusowa willa kilka kilometrów od Rzymu bez wątpienia zalicza się do najbardziej fascynujących i atrakcyjnych nieruchomości w okolicy.
informacje techniczne

Region: Lazio
Miasto: Frosinone
Lokalizacja: wzgórza

Typologia: wille Rzym - wille na sprzedaż Rzym

Powierzchnia wewnętrzna: 1748 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 18 ha

Wiele pokoi i salonów
8 sypialni
7 łazienek
Biura i pracownie
Kuchnia
Spiżarnia
Piwnica
Salony i lounge
Prywatna kaplica
Pralnia
Magazyn
2 wewnętrzne windy

Oficyna 156 mq

Park

Lazio - Frosinone. Frosinone 15 km - Terracina 67 km - Gaeta 73 km - Sabaudia 70 km - Rzym 75 km - Latina 40 km - Neapol 110 km - lotnisko Fiumicino 90 km.


Ref: 0586
cena: Od 2,5mil do 5mil

historyczny majątek

epokowa rezydencja
nieruchomość rzym

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Frosinone

Lazio - Frosinone. Duże miasto w panoramie Lazio, Frosinone, położone kilka kilometrów od stolicy rzymskiej, posiada starożytne pochodzenie i historię. Zmieniło się w ciągu wieków od miasta rolniczego, które było ważnym ośrodkiem przemysłowym i handlowym, a centralnym punktem komunikacji dla Lazio, Frosinone zajmuje teraz kluczową rolę w gospodarce regionu.
Jest wiele miejsc do zwiedzania: Katedra Santa Maria Assunta, kościół Św Benedykta Abbazziale, Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej, Pałacu Rządowego, tego z prowincji, pałac Tiravanti, różne fontanny (Livio de Carolis, Bussi), most Fontanna, rzymski amfiteatr, łaźnie rzymskie.
Istnieje wiele luksusowych willi i prestiżowych nieruchomości w tej okolicy, głównie na pobliskich wzgórzach, w zacisznej i scenicznej panoramie.