SPRZEDAŻ LUKSUSOWEJ WILLI W LUCCA

19 zdjęć
W przepięknej okolicy wzgórz Lucca, położona w jednej z najbardziej ekskluzywnych i prestiżowych miejscowości Toskanii jest na sprzedaż luksusowa posiadłość z panoramicznym widokiem na okolicę, charakteryzującą się wzgórzami, gajami oliwnymi, polami i winnicami.
Nieruchomość na sprzedaż w Lucca składa się z luksusowej willi, przekształconej z typowego toskańskiego gospodarstwa, która ma powierzchnię 290 metrów kwadratowych i wtórną strukturę o 100 metrach kwadratowych, posiada 9 hektarów ziemi częściowo porośniętej drzewami oliwnymi.
Willa w Lucca jest rozłożona na trzech piętrach, z których jeden to poziom podziemny zajmowany przez garaż o 120 metrach kwadratowych i kilka pomieszczeń pomocniczych. Parter składa się z pokoju dziennego, przestronnego przedpokoju, jadalni i kuchni wykorzystywanej również jako jadalnia. Pierwsze piętro składa się z pokoju, który może być używany jako studio, trzy sypialnie, trzy pokoje użytkowane jako garderoba i łazienka.
Druga struktura toskańskiej posiadłości na sprzedaż w Lucca posiada dwa piętra: parter podzielony jest na pokój, łazienkę i bardzo duży, jednen pokój wykorzystywany jako salon, jadalnię i kuchnię. Na pierwszym piętrze znajdują się dwie sypialnie i łazienka.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: Posiadłość w Toskanii - willa w Lucca
Powierzchnia wewnętrzna: 390 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 9 ha
 
Główna struktura: 290 mq
Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Jadalnia: 1
Salon: 1
Kuchnia: 1
 
Struktura wtórna: 100 mq
Sypialnia: 2
Łazienki: 2
Salon: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 6
 
Garaż: 120 mq
Teren: 9 ha
 
Toskania – Lucca: Piza 30 km - Florencja 62 km - Lucca 4 km - Forte dei Marmi 37 km - Klub golfowy Lappato 5 km – termy 18 km - ośrodek narciarski 48 km – lotnisko  Piza 39 km – zjazd z autostrady: Capannori 15 km.

Ref: 2145
cena: Od 2,5mil do 5mil

prestiżowy dom

domostwo w toskanii
domostwo florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca: rodzi się jako wieś Ligurii i rozwija się jako rzymskie miasto, w szóstym wieku Lucca stała się stolicą księstwa Tuscia longobardów, potem w XII wieku zostaje miastem, a następnie Republiką. W średniowieczu miasto Toskanii jest znacząco związane ze starożytną Via Francigena, która była ważnym krokiem w kierunku obecności Świętej Twarzy, czczonej relikwii, która reprezentuje Chrystusa Ukrzyżowanego i znajduje się w katedrze Lucca. Pomimo perypetii związanych z walkami między Guelfi i Ghibellini, Lucca staje się jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza. Jego panu, Castruccio Castracani z Antelminelli udało się to tylko rozszerzyć antagonistyczną Florencję doprowadzając do zwycięstwa (1325) w bitwie pod Altopascio, gdzie pokonał największą armię florencką ścigając ją pod mury Florencji.
Po śmierci Castruccio, miasto wpadło w okres anarchii, ulega panowaniu Visconti i późniejszej dyktaturze Giovanni Dell’Agnello, panu w Pizie. Odzyskał wolność dzięki interwencji cesarza Karola IV, Lucca zyskała wielką renomę w Europie dzięki swoim bankierom i handlu jedwabiem. Z wyjątkiem krótkiego okresu panowanie, jak za Paolo Guinigi, Lucca pozostała niezależną republiką aż do 1799 roku do jej ostatecznego upadku z rąk Austriaków. W 1805 roku utworzyli oni Księstwo Lucci i Piombino, przypisane siostrze Napoleona Elizie Bonaparte i jej mężowi, Felice Baciocchi i w 1860 r. miasto zostało ostatecznie przyłączone do Królestwa Włoch.