SPRZEDAŻ LUKSUSOWEGO DOMU W PADWIE

27 zdjęć
Typowo wenecka willa, dawniej przeznaczona dla usług wiejskich, Barchessa jest dziś uroczą luksusową nieruchomością na sprzedaż we Włoszech. Położona w dużym parku z 7 hektarami i otoczona imponującymi kręgami ścian z cegieł. Pochodzący z końca XVI i początku XVII wieku, pałac Barchessa, położony w Padwie, przeszedł niedawno gruntowny remont, który dodał domowi prestiżu, piękna i wigoru. Zachowała przez wieki oryginalne elementy architektoniczne, w tym wysokie boniowane arkadowe łuki. Cechy te zostały dostosowane do współczesnych wymogów stosowanych w prestiżowych budynkach. Główny dojazd do prestiżowej nieruchomości składa się z dwóch filarów, znajduje się w ścianie wzdłuż ogrodzenia parku, który posiada pięknye jezioro otoczone kwiatami. Wnętrza zostały całkowicie odnowione: pokoje są bardzo przestronne i elegancko urządzone począwszy od najbardziej intymnego i bardzo wygodnego pokóju na parterze z widokiem na ogród i ganek do wielkiej sali z pokojem na poddaszu w XVIII-wiecznym stylu weneckim, który zachował jego postać i jest szczególnie uderzająy w jego monumentalnej strukturze wynikającej z unikalnego środowiska objętego kratownicą. Wielkość wnętrza tego luksusowego domu, w połączeniu z ogromem ogrodu, pomaga stworzyć uroczy krajobraz i odpowiedni klimat do spędzenia niezapomnianych chwil.

informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Padwa
Lokalizacja: Padwa

Typologia: luksusowe nieruchomości - domy i wille
Powierzchnia wewnętrzna: ok. 1400 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 7 ha

Łazienki: 6
Pokój dzienny: 2
Biuro: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Sztuczny staw
Kort tenisowy
Obsługa
Park: 7 ha

Wenecja - Padwa: Padwa 15 km - Chioggia 22 km - Wenecja 39 km - Rovigo 50 km – klub golfowy 16 km – kąpieliska termalne 17 km – lotnisko Wenecja 40 km - zjazd z autostrady: zjazd Wenecja / Chioggia 13 km.

Ref: 0375
cena: Od 5mil do 10mil

prestiżowe domy

sprzedaż luksusowych willi
sprzedaż luksusowych nieruchomośći

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Padwa

Wenecja - Padwa: Już w XI wieku p.n.e. Padwa, „dom” pięknej luksusowej willi na sprzedaż, była jednym z najważniejszych kolonii rzymskich. W następnym stuleciu stała się wolnym miastem z żywym ruchem gospodarczym, kulturalnym i religijnym. Padwa sięga XIII wieku, kiedy został założony i zbudowany Uniwersytet w Palazzo della Ragione, a także pierwszy krąg murów. W XIV wieku panowania Carrara, miasto osiągnęło szczyt swojego prestiżu politycznego, wojskowego i kulturalnego, w tym okresie Padwa „zwołuje” pisarzy i artystów z całych Włoch.
Po aneksji Republiki Wenecji w XVI wieku Padwa zmieniła swój wygląd z narodzinami nowych budynków użyteczności publicznej, kościołów i nowych murów obronnych. Mimo to, miasto Veneto Padwa prezentuje się zwiedzającym jako miejsce luksusu (jak widać z luksusowych willi tam położonych), elegancji i dyskretności, otoczony średniowieczną atmosferą, która otacza każde miejsce w centrum miasta wykazując cechy najbardziej fascynującej histori i sztuki. O tętniącym życiem mieście, kulturalnym i handlowym w regionie Veneto świadczą różne prace, takich jak Pedrocchi Cafe otwarte w 1831 roku i przeznaczone później, aby stać się miejscem spotkań intelektualistów i zwolenników politycznych ruchu o niepodległość od Austro-Węgier. Centrum kultury Veneto i Włoch, w Padwie rozkwitły wybitności, takie jak: Pietro d'Abano lekarz, naukowiec i filozof, profesor na Sorbonie, Petrarka, który doprowadził miasto do sławy dzięki swojej miłości do Laury, Lovato Lovati aż do Galileusza, który tworzy miasto Veneto sowim obserwatorium, które stało się emblematem miasta. Dowódem przejścia znakomitych artystów są prace takie jak: cykl Giotta w kaplicy Scrovegnich sięgający XIV wieku, Duomo i Baptysterium z jego freskami Giusto de 'Menabuoi, kompleks świętego z cudownymi dziełami Donatello w XV wieku, a w wielkim renesansie, dzieła Tycjana i Mantegna w kaplicy pustelników Ovetari.