SPRZEDAŻ LUKSUSOWA WILLA WE FLORENCJI

23 zdjęć
Ten prestiżowy dom na sprzedaż jest typowym Toskańskim „snem”, gdzie oddycha się luksusem 300 letnich murów pachnących kompozycją chłopskiego trudu, znajdujących się na platformie w otoczeniu naturalnego zielonego kompozytu cyprysów, dębów, drzew oliwnych, giuggioli i truskawek. Znajduje się na szczycie jednego ze wzgórz otaczających Montespertoli, lokalizacja ta zapewnia wspaniały widok na wiejski krajobraz Chianti i spokój Toskanii, zaledwie kilka kroków od Florencji.
Drzewa i gaje oliwne otaczają różne struktury kompleksu na sprzedaż we Florencji i pozwalają przeżyć przygodę pomiędzy kolorami i zapachami wzgórza, aż do naturalnego źródła, które - wraz ze studnią artezyjską o 100 metrach głębokości - przyczynia się do środowiska wodnego wypełniając basen i nawadnianiając gleby.
Gruntowna renowacja zmieniła oryginalne toskańskie gospodarstwo z XVIII wieku, w stylową i wygodną luksusową willę, na sprzedaż we Włoszech, która zachowuje nienaruszony, orginalny zapach bez utraty wielu obszarów komfortu i rozrywki: na terenie basenu znajduje się jacuzzi, w pokojach basen został przekształcony w siłownię ze sprzętem firmy Technogym i sauną, wewnątrz starych piwnic zostały zbudowane: palarnia i pokój muzyczny z barkiem w stylu Art Nouveau, a stodoła została przekształcona w elegancką salę etniczną z bilardem, tawerna została zamieniona na wspaniały mini apartament z tarasem w cieniu dużego dębu.
Sugestywna, duża weranda pełna światła i koloru oraz salon z kominkiem i dekoracje ścienne zostały wykonane w starej stajni przeznaczonej dla wołów. Poza willą w Chianti, poza podwójnym garażem samochodowym z dwoma osobnymi wjazdami, teren parku naprzeciwko willi został przekształcony w „Ogród zapachów”, a to, co kiedyś służyło jako stajnia dla koni jest dziś malowniczym miejscem en plain air, służacym do przyjmowania gości w salonie na świeżym powietrzu.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Montespertoli

Typologia: Dom w Toskanii - Chianti willa
Powierzchniawewnętrzna: 1100 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2 h

Pokoje: 7
Łazienki: 5
Salony: 3
Jadalnia: 2
Kuchnia: 3

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Luksusowa nieruchomość główna: 750 mq
Podjazd: 100 mq
Obszar pod basenem: 150 mq
Garaż: 50 mq
Basen - taras: 50 mq
Basen: 120 mq
Sauna
Sala bilardowa
2 siłownie
Studnia artezyjska do nawadniania i basenu: 100m głębokości
30 drzew oliwnych i drzew owocowych: 2 h

Toskania: Montespertoli – Florencja 24 km - Lucca 80 km - Piza 63 km - Siena 43 km - Park Narodowy Casentino 41 km - Montelupo Golf Club 7 km - Termy Casciana 22 km - lotnisko Florencja 27 km - zjazd z autostrady: A1 Scandicci 18 km.

Ref: 0072
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowa nieruchomość

domostwo w toskanii
real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Montespertoli

Toskania, Florencja: znajdujący się we wschodniej części Valsdelsa, Montespertoli położony jest na wzgórzu oddzielającym dolinę rzeki Pesa od rzeki Elsa i otoczony jest krajobrazem, który w wyobraźni i na pocztówkach jest tym, który reprezentuje typową Toskanię: zielone wzgórza pokryte winnicami i gajami oliwnymi, rzędami cyprysów i białymi drogami.
Chociaż wydaje się, że teren był zamieszkany od czasów Etrusków, a następnie przez rzymian, znajdziemy więcej aktualności z XII wieku, w okresie, w którym historia Montespertoli jest powiązana z Florencją i obecnością Via Volterra, drogi że przechodzącej przez terytorium Montespertoli i łączącej Via Francigena niedaleko Certaldo, utrzymując go w kontakcie z głównymi miastami w Toskanii (Florencja, Siena, Volterra i Pisa), pozytywnie wpływających na rozwój gospodarczy, jak wykazuje ważny, cotygodniowy rynek odbywający się w pobliżu pobliskiego kościoła San Pietro.
Od zawsze, strategiczne położenie Monterspertoli zostało wykorzystywane przez wielką szlachtę i arystokratyczne rodziny toskańskie, takich jak: Guicciardini, Frescolbadi, Acciaiuoli, Rucellai, Strozzi, Barbadori, którzy zbudowali tutaj imponujące i eleganckie rezydencje i prestżowe zamki, które nadal wzbogacają wspaniały krajobraz wsi Montespertoli.
W kontekście terytorialnym Chianti w Toskanii, Montespertoli jest jednym z niekwestionowanych stolic wina i oleju Toskanii. Ale to jest również znany z trufli, razem Montaione jest członkiem stowarzyszenia Miasta Trufli.