SPRZEDAŻ LUKSUSOWA WILLA W TOSKANII

13 zdjęć
Podłogi z terakoty i belki stropowe z belek dębu i kasztanowca, przypominające stare tradycyjne gospodarstwa w Toskanii, podkreślają atmosferę przytulnych pomieszczeń tej nieruchomości na sprzedaż we Włoszech, składającej się z budynku głównego i domu z kamienia, które znajdują się na 3 ha ziemi z drzewami oliwnymi, w sercu wzgórz Toskanii.
Duży salon jest centrum luksusowej willi na sprzedaż we Florencji i jest podłączony z jasną kuchnią i innymi pomieszczeniami na parterze.
Na piętrze znajduje się część sypialna, posiada kilka pokoi dwuosobowych z łazienką i garderobą.
Zachowawcza restrukturyzacja willi zachowała strukturę pochodzącą z typowo toskańskiego stylu, zapewniając jej wszystkie serwisy i nowoczesne udogodnienia.
Widok jest piękny, kładzie się na zielone wzgórza i na okoliczne doliny do wielkiej kopuły Brunelleschiego i na panoramę Florencji.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: wille na sprzedaż we Florencji – Domostwo Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 402 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3 ha

Dom
Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Pokój dzienny: 2
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Stodoła z kamienia
Sypialnia: 1
Łazienka: 1
Salony: 1
Jadalnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Gaj oliwny

Toskania: Florencja 3 km - Lucca 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km – klub golfowy 10 km - lotnisko Florencja 5 km – zjazd z autostrady: A1/A11 Firenze Nord 2 km.

Ref: 2064
cena: € 1.950.000

toskańskie nieruchomości

agroturyzm toskania
sprzeda się domy i wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską.
Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu. Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani pełna jest pięknych willi na sprzedaż, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, która jest zwiastunem korzyści z handlu jak i katastrofy i powodzi.
Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewym brzegiem rzeki Arno jest Oltrarno, obszar, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą Florencji w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.