SPRZEDA SIĘ WILLĘ NAD MORZEM W TOSKANII

16 zdjęć
Ekskluzywny dom na sprzedaż nad morzem w Toskanii. Z widokiem na piękną wyspę Elba ta wspaniała, prestiżowa willa jest na sprzedaż we Włoszech. Obiekt idealnie łączy w sobie elegancję, która łączy się z pięknem kontekstu, w którym się znajduje: zielona i bujna Toskania i wzniosła Elba.
Oaza spokoju, w otoczeniu parku z dawnymi roślinami tropikalnymi, z prywatną plażą, luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech to prawdziwy skarb o wielkiej wartości; rzadki klejnot, który łączy wyrafinowanie i design, harmonię i luksus.
Jasna fasada charakteryzuje się dokładnie wykończoną kolumnadą z widokiem na błękitne morze: biel tej prestiżowej nieruchomości idealnie łączy się z zielenią parku i turkusowymi wodami, tworząc prawdziwy obraz pocztówkowy, doskonały obraz będący symbolem harmonii.
Zewnętrznie, oprócz bujnej zieleni parku i prywatnej plaży, luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech oferuje majestatyczny salon, idealny na relaks i obiad, a piękny basen to dodatkowy  plus tej prestiżowej nieruchomości.
Gwarantuje maksymalną prywatność dzięki małym molo, które umożliwiają cumowanie statków, aby znaleźć sie w willi w spokoju i prywatności.
Wewnątrz, charakteryzuje się dużymi pokojami, w zgodzie z elegancją prestiżowej nieruchomości. Meble są proste, ale idealnie pasują do wnętrza i cechują je neutralne kolory, które sprawiają, że pomieszczenia stają się lekkie i jasne.
Nawet sypialnie odzwierciedlają te cechy: elegancja i wyrafinowanie to słowa kluczowe, jednak najważniejszy jest design i komfort. Wiele pokoi tej luksusowej willi na sprzedaż we Włoszech ozdobionych jest freskami i stukami z epoki, cenne antyczne i eleganckie meble, jednym słowem sceneria wnętrz to nowoczesność i komfort. W łazienkach znajdują się jacuzzi i prysznice, tarasy i duże balkony oferują zapierające dech w piersiach widoki, neutralne odcienie mebli nadają miękkości i blasku. W celu zapewnienia najlepszych warunków, luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech ma również spa o dużym efekcie wizualnym:wnętrze zdobią mozaiki, a obszary z łaźnią turecką i talasoterapii przypomninają elegancję hammam Bliskiego Wschodu.
informacje techniczne
Region: Toskania 
Miasto: Livorno 
Lokalizacja: Elba 

Typologia: willa na sprzedaż nad morzem - willa Toscania 
Powierzchnia wewnętrzna: 4210 mq 
Powierzchnia zewnętrzna: park 22.600 mq 

Prywatna plaża 
Park 
Basen 
Spa 

Toskania – wyspa Elba: Rio Marina 17 mil - Piombino 1 godzina – klub golfowy 1.5 km – kąpieliska termalne 5 km - Lotnisko Piza 2 godziny.
Ref: 0505
cena: Ponad 10mil

willa luxury

real estate luxury
sprzedaż willa morze

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Wyspa Elba

Największa wyspa archipelagu Toskanii, Elba to trzecia co do wielkości wyspa we Włoszech. Słynie z krystalicznie czystego morza i bujnej i zielonej ziemi. Wyspa na przestrzeni lat cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony rodaków i cudzoziemców, którzy wybrali idealne miejsce na wakacje i doskonały obszar na zakup luksusowej willi, aby móc w pełni cieszyć się tak wieloma atrakcjami które wyspa ma do zaoferowania .
Początkowo wyspa słynęła ze swoich złóż żelaza, Elba wygrała honorowe miejsce w turystyce dzięki ciepłwmu i wietrznemu klimatowi, pięknu plaż położonych wzdłuż wybrzeża: granitowe plaże, złoty piasek, biały żwir, żelazo. Na tej toskańskiej wyspie, tak wyjątkowej i pięknej, pojawiły się w ostatnich latach wspaniałe, luksusowe wille przy plaży, obiekt o wszystkich udogodnieniach, aby pomóc w pełni korzystać z piękna i udogodnień wyjątkowej lokalizacji jednocześnie kameralnej i rodzinnej.