SPRZEDA SIĘ PRESTIŻOWĄ WILLE W PORTOFINO

48 zdjęć
W pięknej i przyjemnej ramce Portofino, dwa kroki od krystalicznie czystego morza Ligurii, jest na sprzedaż willa z linii prestiżowych sugestywnych i fascynujących.
Z pięknym tarasem z widokiem na morze, luksusowa nieruchomość dysponuje przestronnym salonem zewnętrznym, idealnym do organizacji przyjęć i przyjmowania gości.
Piękny basen, strefa relaksu, w otoczeniu bujnej zieleni z wysokimi drzewami i bujnymi krzewami, objawia się w całej swej okazałości, oferując możliwość cieszenia się wspaniałymi chwilami w ciepłych wodach z widokiem  na nieskończoność morza.
Niebieskie morze to motyw dla którego luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech posiada wiele elementów mebli, które mają ten kolor. Każdy szczegół jest zaprojektowany i rozmieszczony według jasno określonych kryteriów estetycznych. Kolorowe malowidła ożywiają ściany i tworzą stałe przypomnienie środowiska morskiego dzięki charakteryzacji przedmiotów i wykorzystaniu kolorów w różnych odcieniach morza.
Idąc na górę, pokoje oferują panoramiczny widok: wzrok gubi się w niebieskiej wodzie i zielonej bujnej roślinności, która rozciąga się poniżej prestiżowej willi. Ponadto taras – solarium towarzyszący piętru to uprzywilejowane i kameralne miejsce luksusowej nieruchomości na sprzedaż we Włoszech, co powoduje, że jest ona przykładem włoskiego luxury real estate.
informacje techniczne
Region: Liguria 
Miasto: Genua 
Lokalizcja: Portofino 

Typologia: prestiżowa willa - willa w Portofino 

Powierzchnia wewnętrzna: 1100 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1500 mq 

Panoramiczne tarasy 
Basen 

Liguria - Portofino. Genua 20 km - Rapallo 5 km - Sestri Levante 15 km - Portovenere 55 km - La Spezia 53 km - Forte dei Marmi 85 km.
Ref: 0580
cena: Oferta zarezerwowana

italian real estate

willa luxury
willa w ligurii

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Portofino

Portofino jest małym włoskim miasteczkiem w prowincji Genua, w pięknym regionie Liguria. Uznane w kraju i zagranicą jako jedna z najbardziej uroczych i malowniczych wiosek rybackich na świecie.
Usytuowana w zachodniej części Zatoki Tigullio w zatoce u stóp cypla, Portofino, wraz z sześcioma innymi miastami w Ligurii i Portofino Marine Reserve, jest częścią Regionalnego Parku Portofino.
Istnieje tam kilka budynków religijnych, takich jak Kościół św Marcina i Świętego Jerzego, które przyciągają odwiedzających i turystów. Tak samo interesujące jest architektura cywilna, taka jak pustelnia św Antoniego z Niasca, wojskowa takia jak Castello Brown, lub naturalna, taka jak  miejsce wspólnoty, które znajduje się między miastami Camogli, Portofino i Santa Margherita Ligure, gdzie można podziwiać prerie formacji koralowych i oceaniczne groty ciemnych jaskini i różne gatunki zwierząt.
Nie ma wątpliwości, że w kontekście, w którym pojawiły się ekskluzywne, luksusowe wille i naprawdę niezwykłe luksusowe nieruchomości, są one doskonale zintegrowane z otoczeniem oraz zgodne z jego naturalnymi właściwościami.
Kilka filmów nakręconoch w Portofino to np.: Michelangelo Antonioni, Wim Wenders i Martin Scorsese (aby wymienić tylko niektórych reżyserów). Wybrały tę piękną wioskę jako miejsce do niektórych swoich bardzo udanych filmów.