SPRZEDA SIĘ LUKSUSOWĄ WILLĘ W LIGURII

40 zdjęć
Zbudowana pod koniec XIX wieku, ta piękna i luksusowa willa na sprzedaż w Liguri jest przykładem typowej willi w stylu brytyjskim. Usytuowana na wzgórzu z piękną malowniczą panoramą na miasto starożytnej Ligurii na Błękitne Wybrzeże, luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech jest rozłożona na trzech piętrach w sumie 450 metrów kwadratowych. Piętra są połączone ze sobą poprzez drewniane schody oraz wewnętrzną windę.
Na zewnątrz, park o 2500 metrów kwadratowych obejmuje dopełnia tą luksusową nieruchomość na sprzedaż. Trawnik, drzewa oliwne, palmy, drzewa owocowe otaczają i wprowadzają atmosferę relaksu, gdzie wspaniały basen wyróżnia się w całej swej piękności, oferując panoramiczny widok na morze i okolicę.
Wnętrze nie zawodzi. Na parterze, przestronna kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, piękna jadalnia z bezpośrednim wyjściem na taras i ogród, sypialnia i łazienka prezentują się w harmonijny i zrównoważony sposób. Na pierwszym piętrze, uderzający, ogromny salon z tarasem widokowym z widokiem na morze: spektakl jest unikalny i wyjątkowy. Studio z przepięknym bow-window, sala telewizyjna i łazienka kończą powierzchnię mieszkalną.
Wreszcie, na drugim piętrze znajduje się sypialnia z łazienką i tarasem na dachu i dwie sypialnie z łazienkami.
Wystrój jest wspaniały i bogaty: drogie dywany, cenne żyrandole, antyczne, luksusowe i eleganckie  meble, wypełniają każdą przestrzeń i wzbogacają jej wartości. Drobne parkiety, antyczne kominki, zdobione sufity, kamienne ściany dzięki czemu każdy pokój nieruchomości jest szlachetny i wyrafinowany.
Dopełniają całości pięknej luksusowej willi w Ligurii depandance oraz garaż.
informacje techniczne

Region: Liguria
Miasto: Imperia
Lokalizacja: sąsiednie gminy

Typologia: willa Liguria - willa na sprzedaż

Powierzchnia wewnętrzna: 450 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2500 mq

Kuchnia
Dodatkowe pomieszczenie
Jadalnia
Pokój dzienny z tarasem widokowym
Studio
Pokój TV
4 sypialnie
5 łazienek

Park
Basen

Liguria - Imperia. Imperia 30 km - Sanremo 10 km - Genua 120 km - Cuneo 70 km - Turyn 140 km - Asti 130 km - Alessandria 145 km - La Spezia 175 km.

Ref: 0607
cena: Ponad 10mil

luksusowa rezydencja

prestiżowy dom
prestiżowe nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Imperia

Liguria - Imperia. Położona w Riviera Ligure di Ponente, Imperia rodzi się z połączenia dwóch miast: Oneglia i Porto Maurizio. Pierwszy ośrodek przemysłowy miasta, jest związany z produkcją makaronu i oleju i posiada większe powołanie handlowe. Architektura pokazuje wyraźny odcisk Piemontu. Drugi znajduje się na cyplu wysuniętym w morze i ma bardziej mieszkaniowe i turystyczne powołanie. Malownicza i urokliwa, jest pełna wąskich uliczek, zaułków i budynków o wielkiej wartości.
Za miastem jest terytorium riwiery Włoskiej z łagodnymi dolinami prostopadłymi do wybrzeża. Obszar ten jest najbardziej znanym ze względu na obecność Sanremo, miasta znanego w kraju i zagranicą, które każdego roku jest gospodarzem Festiwalu Pieśni i Corso Fiorito.
Gminy w prowincji Imperia w każdym sezonie są pożądane przez zwykłego turystę, zarówno jeśli chodzi o kąpiele jak i SPA.Wysoki popyt doprowadził przez lata do budowy luksusowych willi w pobliżu plaży lub w pozycji panoramicznej, zanurzone w zieleni i otoczone przez kolorowe i pachnące kwiaty.