SPRZEDA SIĘ LUKSUSOWĄ WILLĘ W FORTE DEI MARMI

14 zdjęć
Forte dei Marmi, ośrodek VIP na wybrzeżu Toskanii, Versilii, niedawno widziano budowę wspaniałego, ekskluzywnego kompleksu mieszkalnego, składającego się z sześciu domów jednorodzinnych, otoczonych zielenią, każdy z własnym basenem i własnym garażem.
Chociaż prawdą jest, że mówimy o ośrodku, należy podkreślić, że każda luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech zachowuje swoje precyzyjne cechy architektoniczne, nawet jeśli zawarte w jednym projekcie, tym samym wzorem stylu.
Do kompleksu można wejść przez imponującą bramę, która oddziela willę w Forte dei Marmi od ulicy i daje im prawo do prywatności i poufności. Do willi na sprzedaż w Toskanii prowadzą podjazd i ścieżki dla pieszych.
W rzeczywistości, te dwie drogi są oddzielone: jedna znajduje się na ziemi, prowadzi do podziemia, gdzie są prywatne garaże. Zapewnia nas to, że samochody nie poruszają się po ogrodzie, który może być narażony na niekorzystne zjawiska atmosferyczne, ścieżka na powierzchni prowadzi do podnóża wspaniałej luksusowej willi w Toskanii.
Wewnętrznie, luksusowa willa w Forte dei Marmi mieści się na trzech kondygnacjach: piwnica - nad garażem, gdzie jest tawerna z barem, 2 łazienki, piwnica, pralnia i lokale usługowe. Na pierwszym piętrze leżą harmonijnie pokoje dwuosobowe, kuchnia, spiżarnia, jadalnia, 3 sypialnie i 4 łazienki. Niruchomości towarzyszy antresola, zwiększając tym samym dostępną przestrzeń.
Zewnętrznie, ganek i weranda znajdują się w bujnym ogrodzie z 1690 metrów kwadratowych, gdzie stoi piękny basen o 105 metrach kwadratowych: kolory wody łączą się z zielenią roślinności i stają się idealnym miejscem luksusowej willi na sprzedaż w Forte dei Marmi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: Nieruchomości Forte dei Marmi - wille Forte dei Marmi

Powierzchnia wewnętrzna: 775 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1690 mq

Kuchnia
Spiżarnia
Jadalnia
Podwójne salony
4 łazienki
3 sypialnie
Antresola
Portyk
Zadaszenie
Tawerna
Pralnia
Dwie łazienki
Sale

Garaż 115 mq
Basen 105 mq

Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km - Altopascio55 km - Versilia Golf Club 6 km - Spa i uzdrowisko termalne 40 km – lotnisko Piza 42 km.

Ref: 0620
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowa rezydencja

prestiżowa nieruchomość
luxury real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Forte dei Marmi. Toskański nadmorski kurort, który zawdzięcza swoją nazwę fortowi w centrum miasta i do marmuru z Alp Apuańskich, które zostały przetransportowane do nabrzeża, a następnie podjęły drogę morską. Forte dei Marmi w ostatnim czasie zwróciło na siebie uwagę wielu rosyjskich potentatów, gdzie tu, w perle Versilii, kupili rezydencje o wielkiej wartości i niekwestionowanym prestiżu.
Forte dei Marmi staje się coraz bardziej elitarnym miejscem. Krystalicznie czysta woda, ogromne parki, luksusowe sklepy, słynne i ekskluzywne kluby, ale przede wszystkim luksusowe wille, często z pięknymi i bujnymi ogrodami. Forte dei Marmi jest przeznaczone dla tych, którzy chcą połączyć naturę i luksus, przepych i relaks.
Z biegiem lat, celebryci, aktorzy, sportowcy, gwiazdy, potężni przemysłowcy zafascynowani pięknem miejscowości, kupują tutaj luksusowe wille. Forte dei Marmi to idealne miejsce na letnie wakacje, zwiększa powierzchnię toskańskiego dotyku uroku i ekskluzywności.