Sławny luksusowy hotel na sprzedaż w Castiglioncello

full screen
66 zdjęć

W sosnowym lesie Castiglioncello, z widokiem na piękną zatokę, jest na sprzedaż ten wspaniały, luksusowy hotel, zabytkowy budynek w obszarze znanym w całym kraju i poza nim.
Jest to struktura, która może pochwalić się ponad stuletnią historią, zbudowana i oddana do użytku w 1912 roku przez rodzinę, która wciąż jest jej właścicielem i która urzeczywistniła marzenie o stworzeniu miejsca wypoczynku, a także która stała się inspiracją dla intelektualistów, artystów i intelektualistów. Ponad sto lat później, luksusowy hotel może pochwalić się, spośród swoich sławnych gości, Churchillem, który w 1944 roku spotkał się z oficerami alianckimi, Pirandellem, Martą Abba, Spadolinim, Arturem Toscanini, braćmi Vanzinas, Soffici, Sordim, Gassmanem, Catheriną Spaak i wielu innymi. Kiedy reżyser Dino Risi wybrał Castiglioncello jako miejsce do nakręcenia filmu "Wyprzedzenie", cała załoga zatrzymała się właśnie tutaj.
Prostota i elegancja od zawsze wyróżniają tę strukturę, wraz z wysokim poziomem usług.
Początkowo zbudowana na trzech piętrach, rozrosła się ponownie w późnych latach 50. Dziś ma w sumie pięć pięter. Na parterze znajduje się recepcja, lobby z piano barem, przestronne salony na śniadania i kolacje, które mogą być również wykorzystywane na konferencje i wesela. Od pierwszego do czwartego piętra znajduje się 45 pokoi, w tym 8 apartamentów, każdy z łazienką i wszystkimi pożądanymi udogodnieniami.
Hotel nad morzem na sprzedaż w Castiglioncello cieszy się pięknym prywatnym parkiem bardzo zacienionym o 8.000 metrów kwadratowych, w którym mieści się kilka drobnych posągów ucznia Canovy.
Na zewnątrz znajduje się prywatny parking, z widokiem na morze i małą zatokę, panoramiczny taras idealny na odpoczynek i koktajl o zachodzie słońca.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Livorno
Lokalizacja: Castiglioncello

Typologia: luksusowy hotel

Powierzchnia wewnętrzna: 2.500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 8.000 mq

5 pięter
37 pokoi
8 apartamentów

Livorno km 20 - Piza km 50 - Forte dei Marmi km 75 - Florencja km 85 - Piombino km 50 - lotnisko Piza km 45

Ref: 1263
cena: € 10.500.000

luksusowy hotel

hotel morze
castiglioncello

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Castiglioncello

Całkowicie otoczony zielenią, Castiglioncello zawsze prestiżowe przeznaczenie elity Toskanii, jest powszechnie nazywany ''perłą Morza Tyrreńskiego''.
Miasto ma niepowtarzalny urok, jego piękno zachwyca i inspiruje przez lata artystów, pisarzy i poetów, ale także ludzi ze świata kultury i rozrywki, takich jak wielki Mastroianni i Sordi, którzy tu, w cudownych domach marzeń, spędzali letnie wakacje.
Antyczna wieś Etrusków charakteryzuje się imponującymi klifami z widokiem na morze, jest domem dla niezwykłych luksusowych willi położonych na malowniczych zatokach i zatoczkach, gdzie można popływać w krystalicznie czystych wodach.
Castiglioncello cieszy przyjemny klimat przez cały rok oraz doskonała lokalizacja w zakresie krajobrazu, w otoczeniu pięknych i dziewiczych sosnowych lasów ozdobionych nieruchomościami, jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcą połączyć relaks, kulturę i rozrywkę, zachowując spokojne i relaksujące tempo obcych już, dużych miast.