SECESYJNA WILLA W LIGURII NA SPRZEDAŻ

27 zdjęć

W pięknej okolicy Riwiery Liguryjskiej, z widokiem na błękitne i jasne morze, jest na sprzedaż piękna, luksusowa willa w secesyjnym stylu.
Nieruchomość, wybudowana na początku XX wieku, cieszy się wyjątkową lokalizacją, zaledwie kilka kroków od morza. Rozłożona na pięć pięter, oferuje niesamowity panoramiczny widok na morze i okoliczne terytorium, gdzie charakterystyczna wioska, w której się mieści pokazuje malownicze i kolorowe tło.
Sama nieruchomość na sprzedaż, pośrodku zieleni, wyróżnia się dzięki kolorowej elewacji: jasnoczerwonej, zmiękczonej przez białe okiennice, balustrady, schody, tarasy i cegły na bokach na pewno daje się zauważyć, mimo że znajduje się w otoczeniu bujnej przyrody.
Powierzchnia 360 metrów kwadratowych jest dobrze podzielona na luksusową willę w Ligurii. Na parterze jest wejście, kuchnia, pokój dzienny, sypialnia i łazienka. Pierwsze piętro jest zajęte przez dwie sypialnie (z których jedna z balkonem) oraz dwie łazienki. Na drugim piętrze mieszczą się kolejne dwie sypialnie, łazienka i taras. Dodatkowa sypialnia znajduje się na trzecim piętrze, a ostatnia sypialnia znajduje się na czwartym piętrze.
Szlachetne mozaikowe podłogi, duże okna, stylowe i eleganckie meble to cechy wspólne dla wszystkich części nieruchomości.
Piękny park z 1400 metrów kwadratowych całkowicie otacza luksusową willę na sprzedaż we Włoszech. W przestrzeni zewnętrznej znajdują się również trzy miejsca parkingowe.

informacje techniczne

Region: Liguria
Miasto: Savona
Lokalizacja: wybrzeże

Typologia: Willa Liguria – willa liberty

Powierzchnia wewnętrzna: 360 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1400 mq

Wejście
Kuchnia
Pokój dzienny
7 sypialni
4 łazienki
Balkony
Tarasy
Park
3 prywatne miejsca parkingowe


Liguria - Savona. Savona 8 km - Genova 30 km - Portofino 55 km - Imperia 65 km - Sanremo 85 km - Turyn 105 km - Mediolan 135 km - Alessandria 60 km.

Ref: 0568
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowa rezydencja

prestiżowa nieruchomość
posiadłość na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Savona

Liguria - Savona. Typowy klimat śródziemnomorski z wpływami klimatu kontynentalnego, lata nie są zbyt gorące i nie za zimne zimy: klimat w regionie Ligurii jest optymalny, głęboko wpływa na niego bliskość morza. Położona w Riviera di Ponente, Savona i jej prowincja jest obszarem bardzo atrakcyjnym i poszukiwanym.
W Savonie istnieje wiele zabytków i ciekawych miejsc do zwiedzania: Katedra Wniebowzięcia NMP, Kaplica Sykstyńska (jedyna istniejąca, oprócz słynnego imiennika w Rzymie), Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia, Pałac della Rovere, Pałac Gavotti, Willa Cambiaso i wiele innych.
W 2013 roku uzyskała wkład Błękitnej Flagi za jakość swoich plaż i jakość usług przystani. Istnieje wiele ośrodków, które znajdują się na riwierze Ligurii di Ponente (w tym także miejscowość w której znajdą Państwo naszą piękną willę na sprzedaż) i które co roku przywołują dużą liczbę turystów z różnych części świata.