RZYM, LUKSUSOWA WILLA W SERCU STOLICY

4 zdjęć
W samym sercu Rzymu, mieście wiecznego piękna i wiecznego uroku, jest już w sprzedaży ta wspaniała luksusowa willa, klejnot architektury, w którym znajduje się symbol luksusowych nieruchomości w Rzymie.
Willa znajduje się w odległości krótkiego spaceru od centrum Rzymu, przy słynnej Via Appia Antica, malowniczy i urokliwy dom w otoczeniu przyrody i historii. Willa romańska znajduje się w magicznym miejscu, gdzie można jeszcze dostrzec istotę historii i gdzie można znaleźć prawdziwe i cenne zabytki.
W Rzymie willa to klejnot wśród luksusowych nieruchomości w okolicy. Elegancka i urocza, z obrazami historycznymi, które unikalny krajobraz.Troska i dbałość o każdy szczegół sprawia, że luksusowa nieruchomość rzymska jest naprawdę wyjątkowa.
Na zewnątrz znajduje się duży pokój poświęcony bankietom i jest całkowicie otoczone zielenią, z widokiem na basen, idealnym dla wyjątkowych chwil i atmosferze bogatych środowisk. Piękne ogrody i piękne tarasy, dają willi na sprzedaż w Rzymie pełne emocji uroki.
Nakładające posągi i fontanny to nieskończona różnorodność, sprawiają wrażenie zatrzymania się w atmosferze przeszłości, willa w Rzymie jest prawdziwą „luksusową nieruchomością”.
informacje techniczne

Region: Lazio
Miasto: Rzym
Lokalizacja: Appia Antica

Typologia: luksusowa willa – willa w Rzymie – luxury real estate

Powierzchnia wewnętrzna: 400 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 13000 mq
Dom dla opiekuna: 80 mq
Basen: 135 mq
Garaż
Piwnica

5 sypialni
4 łazienki
Duże salony
Tarasy
XVIII-wieczna wieża

Ref: 2487
cena: Od 2,5mil do 5mil

wille na sprzedaż w rzymie

prestiżowe nieruchomości
willa w rzymie

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Rzym

Siedziba wielu luksusowych willi, Via Appia Antica to legendarna ulica rzymska, która w dawnych czasach była jedynym związkiem między Rzymem i Apulią, zbliżała się aż do Brindisi, najważniejszego portu w Grecji i Oriencie w świecie „Starożytnego Rzym”. Appia jest prawdopodobnie najbardziej znaną ulicą rzymską, której zostały szczątki.
Umieszczona w tym kontekście, nasza willa na sprzedaż w Rzymie posiada jeszcze większą wartość i prestiż, jest zanurzona w historii i uroku.
Rzym, jest domem dla wielu luksusowych willi, jest również miastem tysiąca rzeczy. Dla tych, którzy przychodzą na spacer w Wiecznym Mieście nie mogą nie odwiedzić Koloseum, Forum Romanum, Piazza Navona, Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Piazza San Pietro, licznych kościołó i bazylik, świeckich zabytków i głównych parków zdobiących miasto.
Ponadto, oczywiście, luksusowe dzielnice i obszary dobrego życia jak Parioli, Via Condotti, Via del Corso, Via del Babuino.
Rzym jest miastem tysiąca implikacji i piękna bez końca.Willa w Rzymie jest naprawdę najlepsza dla tych, którzy chcą wyłączności, luksusu i ponadczasowego uroku.