Rustyk z basenem blisko Grosseto na sprzedaż

full screen
56 zdjęć

W prowincji Grosseto, w bujnej wsi Toskanii, jest na sprzedaż elegancki rustyk z basenem.
Nieruchomość, w typowym toskańskim stylu, zbudowana z kamienia, składa się z kilku jednostek o łącznej powierzchni 630 metrów kwadratowych: główna willa to 240 metrów kwadratowych, została niedawno odnowiona z wielką dbałością o zachowanie oryginalnego charakteru rezydencji.
Zadbany ogród jest wzbogacony przez duży basen infinity z solarium i cieszy się doskonałą prywatności jednej z najbardziej kochanych panoram na świecie, gdzie wzrok gubi się na zielonych wzgórzach. Wyposażony ganek przy wejściu do nieruchomości jest idealnym miejscem na pobyt na świeżym powietrzu, obiady i kolacje lub po prostu, aby cieszyć się intymnością tej lokalizacji w przyjemne, słoneczne dni.
W sąsiedztwie basenu znajduje się dependance o 150 metrach kwadratowych, nieruchomość na sprzedaż w Grosseto dopełniają dodatkowe 240 metrów kwadratowych z budynkiem gospodarczym do stosowania w rolnictwie, niezbędne do zarządzania 30 hektarów ziemi z czego 10 gruntów ornych i 12 drzew oliwnych. Jakość tych bardzo cennych upraw zapewnia produkcję oleju na najwyższym poziomie, do tej pory studiowane przez czołowe ośrodki badawcze ze względu na rzadkie cechy biologiczne, które czynią ją naprawdę wyjątkową.
Dla miłośników tego pięknego regionu, jego typowej tradycji architektonicznej, jego krajobrazów i produktów jego ziemi, ta piękna willa w Toskanii na sprzedaż, zaledwie kilka minut od Saturnia, oferuje wszystko to w połączeniu z wielką prywatnością, luksusem i komfortem.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Grosseto

Typologia: luksusowa willa - toskański rustyk

Powierzchnia wewnętrzna: 630 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 30 ha

Główna willa: 240 mq
2 piętra
Parter: przedpokój, salon, kuchnia, garderoba, łazienka, pokój dwuosobowy z łazienką
Pierwsze piętro: 2 pokoje dwuosobowe z łazienką

Dependance: 150 mq
Oficyna: 240 mq
Grunty orne: 10 ha
Gaj oliwny: 12 ha (3100 drzew oliwnych)
Basen infinity

Grosseto 57 km - morze 45 km - Monte Argentario 65 km - Siena 116 km - Florencja 180 km - jezioro Trasimeno 100 km - Saturnia 6 km

Ref: 1213
cena: € 1.650.000

toskania

grosseto
wille w toskanii

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Grosseto

Toskańskie wybrzeże jest znane na całym świecie i kochane dzięki swoim pięknym, czystym wodom i naturalistycznemu kontekstowi, typowo śródziemnomorskiemu. Piękne wille z widokiem na morze i typowo toskańskie domy marzeń są dziedzictwem o wielkiej wartości na tych obszarach.
Obszar Grosseto i południe regionu były często nagradzane przez Legambiente i Touring Club za doskonałą ochronę środowiska i jakość krajobrazu.
Ogromny popyt na luksusowe wille na sprzedaż w Grosseto i całej prowincji sprawił, że doszło w ostatnich latach do budowy i renowacji nieruchomości, z największym szacunkiem dla środowiska.