PRZEPIĘKNA POSIADŁOŚĆ W TOSKANII NA SPRZEDAŻ

60 zdjęć
W pobliżu Sieny, w panoramicznej pozycji 420 metrów nad poziomem morza, w otoczeniu lasów i bujnej zieleni znajduje się na sprzedaż ta toskańska prestiżowa posiadłość.
Składa się z 8 apartamentów, związanych ze sobą poprzez kontynuację stylistyczną i strukturalną, na terenie o łącznej powierzchni 1800 metrów kwadratowych, jest otoczona aż 161 hektarami ziemi.
Przed prestiżową nieruchomością na sprzedaż we Włoszech, w otoczeniu zieleni i kolorowych kwiatów, stoi piękny basen z miękkimi i łagodnymi liniami, który oferuje wspaniały widok na okoliczne wzgórza Sieny. Poza tym, zapewnia optymalne miejsce do relaksu, gdzie można odpocząć w słońcu lub przy drinku przy wodzie.
Każdy budynek toskańskiej posiadłości na sprzedaż ma specyficzne cechy i osobliwości. Pierwszy apartament, mieszczący się w starym gospodarstwie z 1700, zachował oryginalne materiały budowy. Duże okno pozwala na panoramiczny widok; santyczny kominek, sufit z drewnianymi belkami stropowymi i łukami z terakoty, podłogi wyłożone kafelkami podkreślają, kameralny i rodzinny toskański dotyk.
Druga własność wiejskiej posiadłości w Toskanii mieści się w willi, dawnym kościele, przystosowanym do użytku jako mieszkanie. Z 4 podwójnymi sypialniami miejsca na pewno nie brakuje. Ponadto duży taras oferuje malowniczy widok na dolinę. Ponownie, podłogi z terakoty i sufit z widocznymi belkami stropowymi są tu obowiązkowe.
Trzeci budynek posiada taras z panoramicznym widokiem. Dwie sypialnie, kuchnię, pokój dzienny zapewnić odpowiednią przestrzeń. Meble pozostają nawet w tym przypadku w klasycznym toskańskim stylu, ciepłym i przytulnym. Mieszkanie to znajduje się na parterze głównej willi. Dwie sypialnie, kominek z 1600 roku, podłogi z antycznymi kafelkami i wystrój w stylu 1700 roku to główne cechy, które czynią mieszkanie obszarem o bogatej historii i tradycji.
Piąte mieszkanie, położone na pierwszym piętrze willi na sprzedaż w Sienie, oferuje wspaniały widok na dolinę. Antyczne meble, sufity z drewnianymi belkami i podłogi z terakoty są tutaj również istotnym elementem. Szósty apartament znajduje się na pierwszym piętrze willi. Mieści się w byłym depozycie produkcji oliwy z oliwek (zestaw w ścianie, gdzie jest teraz sypialnia można zobaczyć piękny słój z 1700), oferuje starożytne podłogi ceramiczne, typowe dla luksusowych epokowych rezydencji.
Na pierwszym piętrze willi znajduje się również siódmy apartament, unikalny z pięknymi widokami zarówno na doliny jak i las. Nawet tutaj znajdziemy antyczne belki stropowe i podłogi z terakoty, które są elementami dominującymi. Cechy te występują ponownie w ósmym mieszkaniu, na pierwszym piętrze willi, z widokiem na basen.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Wzgórza

Typologia: willa Siena - Toskańska nieruchomość

Powierzchnia wewnętrzna: 1800 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 161 ha

6 niezależnych mieszkań
2 niezależne budynki
urządzone w typowym stylu toskańskim, z prestiżowymi elementami konstrukcyjnymi

Basen
Park

Toskania - Siena. Siena 20 km - Florencja 90 km - Montalcino 30 km - San Gimignano 65 km - Monteriggioni 38 km - Pienza43 km.

Ref: 0579
cena: Ponad 10mil

toskańska posiadłość

domy w toskanii
prestiżowa nieruchomość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena

Toskania - Siena. W pobliżu pięknego, zabytkowego miasta Siena, pełnej sztuki, kultury i prestiżowych nieruchomości, znajduje się kilka średniowiecznych wiosek o bogatej historii i wspaniałej przeszłości.
Te miasta i wsie są coraz bardziej popularne wśród turystów, dzięki ich charakterystykom zdecydowanie toskańskim i przytulnym, dzięki ich kwitnącej i bujnej roślinności, dzięki obecności osiedli i luksusowych domostw na sprzedaż, gdzie mozna przeżyć magiczne chwile zanurzeni w spokoju i absolutnej harmonii.
Obszar Toskanii i Sieny, jest idealnym miejscem dla tych wszystkich, którzy pragną piękna i luksusu bez utraty ciepła i rodzinności, którymi oddycha się na tej ziemi.