Przepiękna luksusowa willa na wzgórzach prato

59 zdjęć
Na pięknych wzgórzach Prato, niedaleko Florencji, jest na sprzedaż ta piękna, epokowa, luksusowa willa.
Nieruchomość, zbudowana pod koniec 1700 i na początku 1800 roku, składa się z dwóch budynków i kilku budynków gospodarczych, o łącznej powierzchni 900 metrów kwadratowych i ma wspaniały panoramiczny widok na okolicę.
Toskańska willa znajduje się na dwóch piętrach i posiada duże eleganckie wejście, trzy duże pokoje dzienne, jadalnię, kuchnię, pięć sypialni i cztery łazienki w części sypialnej, duży obszar usługowy i poddasze.
Wnętrza, w których panuje nowoczesny styl łączą się z zabytkowością nieruchomości, w każdym pomieszczeniu są eleganckie i wyrafinowane, z prestiżowymi wykończeniami i eleganckimi meblami.
Drugi budynek składa się z ośmiu pokoi i trzech łazienek. Na tyłach nieruchomości znajduje się także mały serwisowy apartament.
Ten prestiżowy, luksusowy dom w Prato jest otoczony przez około 9.000 metrów kwadratowych ziemi z tarasami i kompletnie ogrodzonej, na której możemy znaleźć stary las, piękny włoski ogród, ogród warzywny, kamienna tawerna, szklarnia z cytrynami z krytym basenem oraz duży panoramiczny taras.
Ta luksusowa, epokowa nieruchomość na ziemi Toskanii jest na pewno dobrym rozwiązaniem mieszkalnym dla miłośników luksusu i tego pięknego regionu, które mogą cieszyć się najbardziej niezwykłym komfortem, spokojem i poufną lokalizacją, zaledwie kilka kroków od centrum miasta. 
informacje techniczne
Region: Toskania
Województwo: Prato

Typologia: luksusowa, epokowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 900 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 9.000 mq

Willa: 600 mq
5 sypialni
4 łazienki

Budynki gospodarcze: 8 pokoi, 3 łazienki

Limonaia z krytym basenem
Starożytny las
Ogród włoski
Ogród warzywny
Kamienna tawerna

Toskania - Prato: Florencja 21 km - Montecatini Terme 27 km - Lucca 58 km - San Gimignano 67 km - Piza 78 km - Viareggio 82 km - Golf Club Le Pavoniere 4 km - Park Termalny Tamerici 21 km - lotnisko Florencja15 km
Ref: 1108
cena: € 4.500.000

wille toskania

prato
real estate toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Prato

Miasto centralnej Toskanii, w samym środku równiny Florencja-Prato-Pistoia, miasto Prato posiada wiele zabytków o dużym znaczeniu historycznym i artystycznym. Wiele budowli, zwłaszcza średniowiecznych, charakteryzuje się zastosowanie występujących miejscowo materiałów, szczególnie cennego marmuru.
W Prato znajdują się jedne z najważniejszych dzieł malarzy od XIV wieku do odrodzenia zebrane przez Muzeum Cywilnemieszczące się w Pałacu Pretorio, od Filippo Lippi i Filippino Lippi, Bernardo Daddi, Giovanni da Milano i Botticelli. Współczesna sztuka znajduje się w Centrum Sztuki Współczesnej Luigi Pecci.
Gospodarka miasta zawsze była oparta na przemyśle włókienniczym, z rosnącą liczbą mieszkańców zróżnicowała się głównie w usługach, wśród których są: bankowość, ubezpieczenia i wolne zawody.
Zyskała na znaczeniu dzięki swojej bliskości do Florencji, w ciągu lat Prato zwiększyło budowę luksusowych willi w swoich pięknych, zielonych dzielnicach, pośród zielonych wzgórz, ale nie daleko od atrakcji miasta.